Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę online LIVE

Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę - Facebook

poniedziałek 30.03.2020 do środa 08.04.2020

Urodzinki w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę

Wszystkie książki przeczytane? Gry planszowe rozpracowane? Bajki obejrzane? Lekcje odrobione? Jeśli do Waszych domów powoli zaczyna wkradać się nuda, ekipa Klubu Zwalcz Nudę przychodzi na ratunek! Już od najbliższego poniedziałku będziecie mogli uczestniczyć w naszych zabawach – przez internet, bez wychodzenia z domu.

Nasi animatorzy zaproponują Wam wciągające, oldskulowe gry – wisielec, 5 sekund, rebusy, kalambury… kreatywne głowy naszych animatorów cały czas pracują, tak więc możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszych internetowych aktywnościach? Wystarczy, że posiadacie profil na Facebooku i że polubicie nasz fanpage – Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę.  W określonych dniach i godzinach (harmonogram znajduje się poniżej) nasi animatorzy na profilu będą prowadzić relacje live, podczas której będziecie mogli komunikować się za pomocą czatu. Gwarantujemy dużo śmiechu i przyjaznej rywalizacji oraz miło spędzony czas.

Koniecznie zaproście znajomych do wspólnej zabawy! Im nas więcej, tym weselej.

harmonogram2

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wystarczy o odpowiedniej godzinie wejść na nasz profil na Facebooku i dobrze się bawić!

Link do profilu Klubu Zwalcz Nudę na Facebooku – https://www.facebook.com/klubdlarodzinZN/

Na początku kwietnia rozpoczniemy również zajęcia online dla zapisanych dzieci – warsztaty artystyczne oraz eksperymenty.

Działalność Klubu dla Rodzin Zwalcz Nudę współfinansowana jest ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Rodzina Wspólna Sprawa III”.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
Klub dla Rodzin Zwalcz Nudę online LIVE