Kino w trampkach. Zaproszenia dla Czytelników Miasta Dzieci

Kino LUNA, ul. Marszałkowska 28
📅 poniedziałek 30.05.2016 do wtorek 31.05.2016
Kino w trampkach letni festiwal filmowy dla dzieci w Warszawie
Filmy dla młodzieży zostały wybrane przy czynnym udziale młodych miłośników kina.

Festiwal Kino w Trampkach od początku istnienia konsekwentnie prezentuje szerokie spektrum najciekawszych tytułów z całego świata: filmów zabawnych, poruszających, mądrych, stworzonych z szacunkiem dla inteligencji i wrażliwości młodego widza. W tym roku motto festiwalu to „Sięgaj gwiazd!”: myślą przewodnią będą wyobraźnia oraz marzenia – nasze ograniczenia w ich realizacji, ale też pasja dająca siłę, by urzeczywistniać sny.

W Mieście Dzieci czeka można wygrać jedno z kilkunastu dwuosobowych zaproszeń na jeden z festiwalowych pokazów:

• 5 dwuosobowych zaproszeń na uroczyste otwarcie 4. edycji Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach. Film „Łapa” – zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o bohaterskim psie i jego trenerze, którzy ruszają w świat, by ratować ludzi zaginionych podczas trzęsienia Ziemi. Więcej informacji o filmie TUTAJ. Polska premiera filmu. Film rekomendowany dla dzieci powyżej 6 lat. Gościem pokazu będzie reżyser, Robert-Adrianem Pejo. Przewidziano także moc atrakcji i niespodzianek.
    Kino Luna, 1 czerwca, godzina 18:30
  • 3 dwuosobowe zaproszenia na uroczyste otwarcie konkursu młodzieżowego  4. edycji Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach. Filmem otwarcia będzie „Chyba śnisz” (polska premiera filmu). Więcej informacji o filmie TUTAJ. Gościem pokazu będzie reżyser, Petr Oukropec. Przewidziano także niespodzianki!
    Kino Luna, 3 czerwca, godz. 18:00.
  • 3 dwuosobowe zaproszenia na uroczystą premierę odrestaurowanych filmów animowanych SE-MA-FOR – krótkie bajki lalkowe z lat 50 i 60. Przedsięwzięcie zrealizowane dzięki współfinansowaniu w ramach Wieloletniego Programu Rządowego KULTURA+ w projekcie Filmoteki Narodowej „Digitalizacja mistrzowskiej kolekcji Studia SeMaFor”.
    Kino Luna, 6 czerwca, godz. 18:00

A co zrobić, aby wygrać zaproszenie?

Wyślijcie maila na adres wydarzenia@miastodzieci.pl w tytule wpiszcie „Festiwal Kino w Trampkach”, w treści imię i nazwisko oraz wybraną datę pokazu festiwalowego (1, 3 lub 6 czerwca).  Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 31 maja, do godziny 14:00.  Zwycięzców powiadomimy mailem.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Więcej informacji o Festiwalu:  www.kinowtrampkach.pl