Kino w trampkach. Zaproszenia dla Czytelników Miasta Dzieci

Kino LUNA, ul. Marszałkowska 28 mapa

poniedziałek 30.05.2016 do wtorek 31.05.2016

Kino w trampkach letni festiwal filmowy dla dzieci w Warszawie

W dniach 1-12 czerwca w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach – na młodych widzów czeka mnóstwo niespodzianek i inspirujących filmowych wrażeń. Tegoroczna odsłona Festiwalu odbędzie się pod hasłem „Sięgaj gwiazd!” i po raz kolejny obejmie trzy kina z różnych części Warszawy. W Mieście Dzieci czekają zaproszenia!

Filmy dla młodzieży zostały wybrane przy czynnym udziale młodych miłośników kina.

Festiwal Kino w Trampkach od początku istnienia konsekwentnie prezentuje szerokie spektrum najciekawszych tytułów z całego świata: filmów zabawnych, poruszających, mądrych, stworzonych z szacunkiem dla inteligencji i wrażliwości młodego widza. W tym roku motto festiwalu to „Sięgaj gwiazd!”: myślą przewodnią będą wyobraźnia oraz marzenia – nasze ograniczenia w ich realizacji, ale też pasja dająca siłę, by urzeczywistniać sny.

W Mieście Dzieci czeka można wygrać jedno z kilkunastu dwuosobowych zaproszeń na jeden z festiwalowych pokazów:

• 5 dwuosobowych zaproszeń na uroczyste otwarcie 4. edycji Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach. Film „Łapa” – zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o bohaterskim psie i jego trenerze, którzy ruszają w świat, by ratować ludzi zaginionych podczas trzęsienia Ziemi. Więcej informacji o filmie TUTAJ. Polska premiera filmu. Film rekomendowany dla dzieci powyżej 6 lat. Gościem pokazu będzie reżyser, Robert-Adrianem Pejo. Przewidziano także moc atrakcji i niespodzianek.
    Kino Luna, 1 czerwca, godzina 18:30
  • 3 dwuosobowe zaproszenia na uroczyste otwarcie konkursu młodzieżowego  4. edycji Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach. Filmem otwarcia będzie „Chyba śnisz” (polska premiera filmu). Więcej informacji o filmie TUTAJ. Gościem pokazu będzie reżyser, Petr Oukropec. Przewidziano także niespodzianki!
    Kino Luna, 3 czerwca, godz. 18:00.
  • 3 dwuosobowe zaproszenia na uroczystą premierę odrestaurowanych filmów animowanych SE-MA-FOR – krótkie bajki lalkowe z lat 50 i 60. Przedsięwzięcie zrealizowane dzięki współfinansowaniu w ramach Wieloletniego Programu Rządowego KULTURA+ w projekcie Filmoteki Narodowej „Digitalizacja mistrzowskiej kolekcji Studia SeMaFor”.
    Kino Luna, 6 czerwca, godz. 18:00

A co zrobić, aby wygrać zaproszenie?

Wyślijcie maila na adres wydarzenia@miastodzieci.pl w tytule wpiszcie „Festiwal Kino w Trampkach”, w treści imię i nazwisko oraz wybraną datę pokazu festiwalowego (1, 3 lub 6 czerwca).  Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 31 maja, do godziny 14:00.  Zwycięzców powiadomimy mailem.

Więcej informacji o Festiwalu:  www.kinowtrampkach.pl