Kino-kołyska: Szczęśliwy Lazzaro

FINA , Wałbrzyska 3/5 mapa

czwartek 12.12.2019

Kino-kołyska: Szczęśliwy Lazzaro

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat – oraz inne osoby akceptujące specyfikę wydarzenia – na film nagrodzony w Cannes w kategorii najlepszy scenariusz. Szczęśliwy Lazzaro Alice Roswacher to nieoczywista, kontemplacyjna opowieść na styku włoskiego neorealizmu i realizmu magicznego.

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim i światowym kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

CZW | 12.12 | g. 12:00 | sala Ziemia Obiecana

Szczęśliwy Lazzaro, reż. Alice Rohrwacher, 2018, 125 minut
Lazzaro, chłopak tak poczciwy, że często brany jest za pomyleńca, spotyka pięknoducha Tancrediego, młodego szlachcica o nad wyraz wybujałej wyobraźni. Życie ich obu toczy się pod dyktando matki Tancrediego, królowej imperium tytoniowego. Pewnego dnia Tancredi prosi Lazzaro, aby ten pomógł mu zorganizować własne porwanie.

Wstęp
Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.
Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.
Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Więcej: http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/szczesliwy-lazzaro/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film