Kino kołyska: Over the Limit

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5 (metro Służew) mapa

piątek 17.05.2019

Kino dla rodziców z małymi dziećmi w Warszawie

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat – oraz inne osoby akceptujące specyfikę wydarzenia – na pokaz Over the Limit, trzymającego w napięciu i porywającego wizualnie dokumentu o rosyjskiej gimnastyczce artystycznej Margaricie Mamun, porównywanego przez amerykańską krytykę do Czarnego łabędzia i Whiplash.

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

PT | 17.05 | g. 12:00 | sala Ziemia Obiecana
Over the Limit | Kino–kołyska

Program
Over the Limit, reż. Marta Prus, 74 minuty, 2018
Rosyjska gimnastyczka artystyczna Margarita Mamun stoi przed unikalną szansą występu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Marta Prus – dzięki wyjątkowemu dostępowi do kulis codziennego reżimu treningowego – stworzyła obraz determinacji i ciągłej walki z własnym ciałem, ale także szczególnego spotkania trzech kobiet – zawodniczki, trenerki i wszechwładnej działaczki związku sportowego – pozostających ze sobą w bliskiej i miejscami brutalnej relacji.

Wstęp
Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając numer telefonu oraz liczbę dorosłych i dzieci (w tym samym polu). Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc. Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FINA (czytaj więcej).

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Więcej: http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/over-the-limit/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film

Zobacz także