Kierunek: Ziemia. Bezpłatny spektakl

skwer Heweliusza/ Amfiteatr Orana
📅 sobota 13.08.2022 do niedziela 14.08.2022
Kierunek: Ziemia. Bezpłatny spektakl
Kosmitka Lilla, weteranka gier surwiwalowych, jej syn Lang i ich zwierzak domowy slime Kenny biorą udział w Kosmicznym Show Surwiwalowym „Kierunek: Planeta”. Maszyna losująca wysyła ich na Ziemię. Czy uda im się przetrwać i zebrać wszystkie trofea? Jakie przygody ich czekają?

Spektakl w atrakcyjny, artystyczny sposób porusza tematy ekologiczne, a wraz z towarzyszącym mu działaniem edukacyjnym zachęca do codziennego, rzetelnego dbania o przyszłość planety. Jednym z takich działań jest odpowiedzialna i świadoma segregacja odpadów, której uczą się uczestnicy.

Spektakl powstał w ramach projektu współpracy Teatr Miniatura w Wydziałem Gospodarki Komunalnej gdańskiego Urzędu Miasta

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Gdańska na rzecz edukacji ekologicznej i nauki odpowiedzialnego postępowania z odpadami

13.08, godz. 11:00 i 13:00: Spektakl jest pokazywany bezpłatnie w ramach wydarzenia Gdańska Eko Strefa na skwerze Heweliusza.

14.08, godz. 12:00: Spektakl jest pokazywany bezpłatnie w Amfiteatrze Orana w Parku Oruńskim.