Kiermasz świąteczny w Dąbrowie Górniczej

Placu Wolności przed Pałacem Kultury Zagłębia
📅 piątek 16.12.2016
pierniki

Zbliża się XI Dąbrowski Kiermasz Świąteczny. Zagości on na Placu Wolności przed Pałacem Kultury Zagłębia już 16 grudnia 2016 r. w godz. 14:00 – 19:00. W trakcie kiermaszu będzie można zakupić ręcznie robione dekoracje świąteczne stworzone przez uczniów dąbrowskich placówek oświatowych, członków stowarzyszeń i fundacji działających na terenie miasta. Każdy mieszkaniec, który tego dnia dokona zakupu dowolnego świątecznego artykułu otrzyma kupon uprawniający do udziału w loterii, w której można wylosować żywą choinkę.

16 GRUDNIA

Plac Wolności 1, godz. 14.00 DĄBROWSKI KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W programie:

-pokaz i warsztaty rzeźbienia w lodzie

koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

animacje utrzymane w świątecznym klimacie

zagroda z reniferami

kiermasz dekoracji świątecznych i rękodzieła

losowanie żywych choinek

bezpłatny posiłek

konkursy i zabawy świąteczne z nagrodami

warsztaty tworzenia ozdób świątecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej (wydarzenie towarzyszące)
Organizatorem XI Dąbrowskiego Kiermaszu Świątecznego jest Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej oraz Pałac Kultury Zagłębia.

Wstęp wolny.