Kiedy zacząć i jak rozmawiać z dziećmi o seksie? Warsztaty z pedagogiem

Berka Joselewicza 28 mapa

poniedziałek 17.06.2019

Kiedy zacząć i jak rozmawiać z dziećmi o seksie? Warsztaty z pedagogiem

Zapraszamy na warsztaty z pedagogiem 17 czerwca o godz. 11:00.

Pytania kiedy zacząć i w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o seksie pojawiają się w głowie każdego rodzica, często przy okazji pojawienia się kolejnego dziecka w rodzinie lub gdy nasze dziecko zaczyna pytać: “Skąd się wziąłem?”. W czasie spotkania oswoimy ten temat, porozmawiamy o sposobach rozmowy z dziećmi, książkach, które możemy wykorzystać jako pomoc w odpowiedzi na te nie zawsze proste tematy.

Spotkanie poprowadzi Alina Brożyna, wiceprezes Stowarzyszenia Daleko Więcej, pedagog, od lat pracujący z dziećmi oraz z osobami starszymi. Prywatnie mama trójki dzieci w wieku 7 – 13 lat.

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl