Kiedy las śpi – rodzinne nocowanie w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo

Leśny Ogród Botaniczny Marszewo
📅 piątek 03.06.2022
Kiedy las śpi – rodzinne nocowanie w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo
Ognisko, nocne czytanie, gry, zabawy i… noc spędzona w namiocie pod gołym niebem w lesie! Kto powiedział, że dzień dziecka musi trwać tylko jeden dzień?! Z Muzeum Miasta Gdyni świętowanie rozpoczniemy 3 czerwca o godzinie 20:00, a skończymy o godzinie 10:00 następnego dnia. Na nocowanie zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami. Swoje namioty rozbijemy na terenie Leśnego Ogrodu Botanicznego „Marszewo” przy ulicy Marszewskiej 5 w Gdyni. Spakujcie namioty i śpiwory, przydadzą się nawet gdy w razie niepogody zanocujemy wewnątrz budynku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować do Olgi Lewandowskiej z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!