Przedszkole i żłobek Kids&Garden zaprasza na dzień otwarty!

ul. Giełdowa 4, 01-211, Warszawa
📅 sobota 30.03.2019
Przedszkole i żłobek Kids&Garden zaprasza na dzień otwarty!

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty niepublicznego przedszkola i żłobka Kids&Garden, który odbędzie się 30 marca, w sobotę, w godzinach od 11:00 do15:00.

Kids&Garden rozpoczęło swoją działalność w roku 2011 i w chwili obecnej oferuje kompleksową opiekę nad dziećmi w trzech, fantastycznie wyposażonych obiektach, zlokalizowanych na terenie ogrodzonego osiedla przy ul. Giełdowej 4 na bliskiej Woli w Warszawie.

Na przybyłych 30 marca rodziców wraz z dziećmi będą czekać wyjątkowe atrakcje. Dzieci poczują panującą w Kids&Garden atmosferę, biorąc udział w zorganizowanych dla nich zabawach i pokazie eksperymentów. Obecni we wszystkich trzech placówkach nauczyciele oprowadzą przybyłych gości i opowiedzą o realizowanej w Kids&Garden koncepcji zrównoważonego rozwoju podopiecznych. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą żłobka, przedszkola i zerówki oraz do skorzystania z wyjątkowych promocji.  Po więcej informacji zapraszamy na www.kidsandgarden.edu.pl oraz zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB.

Szczegółowy program dnia otwartego w Kids&Garden przedstawia się następująco:

11-12:30 Giełdowa 4D
– powitanie i pyszny poczęstunek
– Let’s play english! warsztaty językowe dla najmłodszych
– zabawy ruchowe, budujemy labirynt z giga klocków

12:30-13:30 Giełdowa 4A
– tradycyjna pomidorówka z własnej, przedszkolnej kuchni
– sensoplastyka, tworzymy kukiełki zwierzątek z lasu Kids&Garden

13:30-14:30 Giełdowa 4B
– magiczny pokaz eksperymentów na naszej własnej scenie
– malowanie buziek
– pompowanie balonów helem