KIDS&Co. Rekrutacja w Międzynarodowych Przedszkolach i Żłobkach nadal trwa!

niedziela 18.10.2020 do poniedziałek 30.11.2020

KIDS&Co. Rekrutacja w Międzynarodowych Przedszkolach i Żłobkach nadal trwa!

Chcesz zapisać dziecko do przedszkola lub żłobka? Skontaktuj się z nami w dogodnej formie! Dni otwarte – Dni otwarte to spotkanie dla całej rodziny! Podczas prezentacji dla rodziców zapewniamy dzieciom świetną i bezpieczną zabawę na placu zabaw. Spotkanie indywidualne z dyrektorem – Zapraszamy na spotkania podczas pracy przedszkola lub po jego zamknięciu. Takie spotkanie to doskonała okazja do poznania oferty KIDS&Co. i zadania najbardziej nurtujących pytań. Spotkanie wirtualne – Wolisz online? Zapraszamy na wirtualny spacer po placówce połączony z prezentacją programów edukacyjnych KIDS&Co.

KIDS&Co. – Od 15 lat systematycznie budujemy autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych. Wyposażamy dzieci w umiejętności z zakresu nauk doświadczalnych, kodowania, robotyki oraz uczymy jak w twórczy sposób wykorzystywać najnowsze technologie. Kształcimy na miarę przyszłości. Jesteśmy otwarci na komunikację i międzynarodową współpracę . Wszystkie przedszkola projektujemy i prowadzimy w standardzie premium. Jesteśmy w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. ZAPRASZAMY!

Zapisz się na Dzień Otwarty: https://kids-co.pl/zapisz-sie-na-drzwi-otwarte/

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
KIDS&Co.

KIDS&Co.

KIDS&Co. od 15 lat wyznacza najwyższe standardy w edukacji przedszkolnej, tworząc nowoczesne, dwujęzyczne przedszkola i żłobki firmowe oraz przybiurowcowe m. in. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu czy Warszawie. Kształcimy na miarę przyszłości. Jako jedni z …

Więcej

Adres:

ul. Przasnyska 2/171
01-756 Warszawa


Kontakt:

+48 577 770 252
biuro@kids-co.pl
https://kids-co.pl/
facebook

FAMILY CONCEPT 5.10.15. – ubrania dla całej rodziny