Kickbokserzy Dzieciom – Charytatywny Tydzień Sportów Walki

Kickbokserzy Dzieciom – Charytatywny Tydzień Sportów Walki

Poprzeczna 23
🗺 mapa
📅 poniedziałek 27.05.2019 do sobota 01.06.2019
Kickbokserzy Dzieciom - Charytatywny Tydzień Sportów Walki
W dniach 27 maja – 1 czerwca w wawerskim Uniq Fight Clubie odbędzie się akcja dobroczynna Kickbokserzy Dzieciom. Celem imprezy jest wsparcie dzieci przewlekle chorych, podopiecznych fundacji Wielka Fabryka Fakturi i siepomaga.pl.

Od poniedziałku 27 maja do piątku 31 maja o godz. 20.00 w gościnnych murach Uniqu będą prowadzone seminaria z osobistościami ze świata sportów walki, m.in. Marcinem Różalskim, Michałem Olesiejczukiem i Karolem Ładą. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, koszt uczestnictwa to min. 40 zł.

W sobotę 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w odbędzie piknik rodzinny, podczas którego zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci jak: pokazy sportów walki, gry i zabawy sportowe, warsztaty kulinarne, dmuchany plac zabaw, wystawa zabytkowych maszyn Motor Klubu Wawer. Wydarzenie uświetnią swoją obecnością piłkarze Legii Warszawa. Tego dnia o godz. 11.00 odbędą się także zawody crossfitowe, w których rywalizować będą czołowi zawodnicy z lokalnych teamów.

Zwieńczeniem imprezy będzie Charytatywna Liga Sportów Walki na zasadach K-1, podczas której odbędą się walki w formule pro-am oraz walki amatorskie. Zawodnicy będą walczyć w ringu na sali treningowej Uniq Fight Clubu od godz. 12.00.

Poza rywalizacją sportową, zostaną przeprowadzone licytacje, z których dochód w całości zostanie przekazany na cele statutowe fundacji Wielka Fabryka Fakturi.

Całkowity dochód zarówno z seminariów jak i z cegiełek zebranych podczas pikniku przekazany zostanie na podopiecznych fundacji Wielka Fabryka Fakturii i siepomaga.pl.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia szczytnego celu i udziału w imprezie!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie