Kicia Kocia zaprasza: spotkanie z autorką Anitą Głowińską

Biblioteka Chełm (ul. Dragana 26) mapa

piątek 17.01.2020

Warsztaty z Kicią Kocią

W ramach ferii w bibliotece zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie z Anitą Głowińską, autorką książek o przygodach Kici Koci. Na spotkanie obowiązują zapisy.

Kicia Kocia to ulubiona bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla małych dzieci. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odważnie odkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu.

Anita Głowińska
Urodziłam się i mieszkam w Gdańsku, ale wiele cudownych lat spędziłam w Toruniu, gdzie skończyłam Wydział Sztuk Pięknych na UMK. Studiowałam kierunek Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej pod kierunkiem prof. Marii Roznerskiej. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji. Wymienienie wszystkich byłoby nudne, wspomnę więc tylko te najbardziej znane, czyli kolekcję „Cała Polska czyta dzieciom”, dla wydawnictwa Polityka i Fundacji Cała Polska czyta dzieciom, oraz serię „Kicia Kocia”.

Opisy pochodzą od wydawcy: Media Rodzina

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy: tel. 58 302-84-92, e-mail: bibliotekachelm@wbpg.org.pl lub na miejscu w bibliotece.

Podczas spotkania będzie można zakupić książki autorki.

Współorganizatorem spotkania jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie