Karty podarunkowe w podziękowaniu za zakupy od Centrum Korona

Centrum Korona mapa

poniedziałek 12.10.2020 do sobota 24.10.2020

Karty podarunkowe w podziękowaniu za zakupy od Centrum Korona

Jesień z nagrodami od Centrum Korona! W dniach 9-24 października weź udział w loterii z upominkami o wartości aż 50.000 złotych! Zrób zakupy, odbierz zdrapkę i sprawdź, czy wygrałeś jedną z blisko 1200 kart podarunkowych!

Centrum Korona rozpoczyna jesień loterią z atrakcyjnymi nagrodami. Zasady udziału w akcji są niezwykle proste! Wystarczy w dniach 9-24 października zrobić zakupy za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony, maksymalnie 50 złotych wydane w hipermarkecie), a następnie zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii z dowodami zakupu. Ostatnim krokiem jest wylosowanie kuponu-zdrapki z dostępnej puli oraz sprawdzenie, czy zdrapka kryje informację o wygranej. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 100 złotych, 50 złotych oraz 20 złotych na kolejne zakupy w Centrum Korona. Liczba nagród ograniczona.

„Jesienne zakupy w Centrum Korona to przepustka do udziału w loterii oraz bilet wstępu do atrakcyjnych nagród. Powracamy z lubianą przez naszych klientów loterią-zdrapką, podczas której będzie można zdobyć karty podarunkowe na dodatkowe zakupy. Zapraszamy do wspólnej zabawy i cieszenia się upominkami” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin „Jesiennej loterii” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, czynnym w dniach 9-24 października w godzinach 9.00-21.00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Punkt Obsługi Loterii jest zlokalizowany na Placu Piastowskim w sąsiedztwie sklepu Bytom.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl