Karta podarunkowa Riviery – doskonały pomysł na prezent

Kazimierza Górskiego 2 mapa

piątek 11.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Karta podarunkowa Riviery - doskonały pomysł na prezent

Święta zbliżają się wielkimi krokami! To już ostatnia chwila na zaplanowanie i kupienie wszystkich prezentów! Tylko co tu wybrać z morza możliwości? Sklepowe półki wprost uginają się od produktów, lista osób do obdarowania jest dłuuuga, a im dłuższa tym więcej gustów do trafienia! Pozostaje zatem pytanie – czy istnieje taki prezent, który ucieszy każdego? Przekonajmy się!

Idealny prezent na święta to ten, który daje obdarowanemu wiele możliwości – a takim właśnie prezentem jest Karta Podarunkowa Riviery, która otwiera drzwi do zakupów w niemal każdym sklepie na terenie centrum!

Jak to działa? Karta funkcjonuje w systemie elektronicznej formy płatności prepaid MasterCard. Można nią opłacić zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Riviera, które akceptują płatności MasterCard. Transakcje mogą być dokonywane do momentu wyczerpania środków lub utraty ważności karty. Aktywacja następuje w ciągu 30 minut od dokonania zakupu lub w dowolnym momencie przy pomocy Kodu Aktywacyjnego. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od dnia jej zakupu.*

Istnieją trzy wygodne sposoby zakupu kart:

  • stacjonarnie w Centrum Riviera w Punkcie Info,
  • w kartomacie (czyli specjalnej maszynie do sprzedaży kart), znajdującym się tuż przy Punkcie Info,
  • a także online na stronie https://riviera.flex-e-card.pl/ – bezpiecznie i w domowych warunkach!

Karta Podarunkowa to uniwersalny prezent, który ucieszy każdego – wymagających bliskich, krewnych, których dawno nie widzieliśmy (Pamiętacie córeczkę kuzynki? Teraz ma 16 lat i nie bawi się już lalkami!), pracowników, którzy ciężko pracowali w tym roku, a także kontrahentów w podziękowaniu za udaną współpracę.

Wybierając Kartę Riviery pod choinkę, możecie mieć pewność, że obdarowany dostanie dokładnie taki prezent, jakiego sobie życzy – w końcu sam będzie mógł sam dokonać wyboru!

* W razie wymaganego zawieszenia działalności centrum ważność karty moża przedłużyć. W wyjątkowych sytuacjach istnieje także możliwość reaktywizacji karty do 90 dni od daty wygaśnięcia za dodatkową opłatą.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

Wiosenne kurtki 5.10.15