Karnawałowy Koncert Kosmokwaków we Wrocławskim Klubie Anima

Wrocławski Klub Anima, Pilczycka 47 mapa

sobota 25.01.2020

15

Karnawałowy Koncert Kosmokwaków we Wrocławskim Klubie Anima

Wrocławski Klub Anima zaprasza na karnawałowy koncert Kosmokwaków.

Zespół muzyczny o nazwie Kosmokwaki powstał w roku 2000. Zadebiutował w telewizji Polsat takimi piosenkami jak „Brum, brum”, „Ene due” czy „Misio komputerowy”, którymi zyskał sobie ogromną popularność, szczególnie wśród dzieci.

Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia i Kwanio to trzy barwne postacie, dwie płci męskiej i jedna żeńskiej, charakteryzujące się niezwykłym wyglądem przypominającym w pewnym stopniu kaczkę, a także bliżej nieokreśloną, fantazyjną istotę z kosmosu.

Czerwony, niebieski i żółty to kolory dominujące, tworzące radosny, nieco humorystyczny wizerunek zewnętrzny Kosmokwaków. Rzeczą godną pochwały jest to, że oprócz nietypowego wyglądu potrafią również w oryginalny sposób śpiewać. I robią to jak na Kosmokwaki przystało – odrobinę kaczym głosem. Sporym osiągnięciem jest liczba wykonywanych przez nie utworów autorskich takich jak „Brum brum”, „Ene due”, „Misio komputerowy” czy „Kosmo sms”.

Warto zwrócić uwagę na najnowszy teledysk Kosmokwaków do piosenki „Kosmo sms” zrealizowany przez firmę fonograficzną Camey Records, gdzie występują i śpiewają razem z dziećmi ze szkoły podstawowej z miejscowości Zakręt pod Warszawą. Kosmokwaki cieszą się szczególnym uznaniem wśród najmłodszych, a także wśród rodziców dzieci budzą sympatię.

O dużej akceptacji ze strony słuchaczy świadczy spora ilość zagranych przez Kosmokwaki koncertów w całym kraju. Kosmokwaki to żywe, tańczące i śpiewające, jedyne w swoim rodzaju postacie jakich dotąd nie było. Takie cechy jak radość i optymizm, które z nich emanują, godne są uwagi szerokiego grona odbiorców.

Bilety w cenie 15 zł.  Bilety kolekcjonerskie (papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 13 stycznia 2020 r. Koncert przeznaczony jest dla dzieci +4

Zobacz: strona www organizatora

Zobacz: strona www wydarzenia

25.01.2019, 11:00, Wrocławski Klub Anima, ul. Pilczycka 47, Wrocław

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Klub Anima

Wrocławski Klub ANIMA

kamil.downarowicz@klubanima.pl

kamil.downarowicz@klubanima.pl

Wrocławski Klub Anima to instytucja kulturalna z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w …

Więcej

Adres:

ul. Pilczycka 39
54-150 Wrocław


Kontakt:

71 351 12 71
anima@klubanima.pl
http://www.klubanima.pl