Fabryka Marzeń

📅 wtorek 24.01.2023
🎫 20zł
Karaluchy pod poduchy – warsztaty z tworzenia poduszek
Jak co roku, Muzeum Miasta Gdyni zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat z opiekunami na „Ferie w Muzeum”! W drugim tygodniu szykujemy dla Was różnorodne warsztaty do wystawy „12. Baltic Mini Textile Gdynia”.
Wtorkowe warsztaty będą idealną okazją do stworzenie swojej własnej poszewki na poduszki. Młode twórczyni oraz twórców zainspirują unikatowe dzieła z wystawy.

Rezultatem warsztatów będą unikatowe i wyjątkowe poszewki, które zabierzecie do domu!
Ciekawe jakie sny pojawią się waszej głowie, odpoczywając na stworzonych poduszkach?

Udział w warsztatach jest płatny 20 zł od osoby. Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub w sklepie online: https://bilety.muzeumgdynia.pl/rezerwacja/termin.html?y=2023&m=1&idw=124&idg=2

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do koordynatorki Patrycji Wójcik: p.wojcik@muzeumgdynia.pl.