Kapitan Warszawa ratuje stolicę w Wilanowie

📅 niedziela 31.08.2014
Kapitan Warszawa ratuje stolicę w Wilanowie

Kapitan Warszawa ratuje stolicę!
Weź udział w rodzinnej grze miejskiej
Misja 12: Wilanów

Start: 31.08.2014, godz. 11:00
Miejsce: Plaża Wilanów

Zapisz się na grę: www.zapisynagre.pl

Pomóżmy naszemu wybawcy uratować nasze miasto przed złym dr. Bazylim Liszkiem.

Po jednej stronie staje złowrogi dr Bazyli Liszek, legenda warszawskiego podziemia, a z drugiej strony Superbohater tego miasta, Kapitan Warszawa! Dr Bazyli Liszek mąci w mieście, wznieca niepokoje, porywa i ukrywa Syrenkę Warszawską,płoszy zwierzęta, poważnie utrudnia życie ludziom, a nawet zabiera drobne monety z fontann. Tym razem na Wilanowie chce założyć swoje podziemne bazy i przejąć władzę nad miastem! Kapitan Warszawa nie może na to pozwolić!

Wzywamy najdzielniejszych z dzielnych, wzywamy nowych Superbohaterów Warszawy (rodziny warszawskie i grupy przyjaciół).

Zapraszamy na piknik!
MIEJSCE: Plaża Wilanów, godz. 11:00

Pikniki AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy:

Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zajęcia dla małych i dużych

Kreatywnie – plastycznie, artystycznie, z wyobraźnią

Ekologicznie i zdrowo – zrób coś z niczego, dowiedz się jak segregować śmieci, żyj zdrowo

Kolorowo – malowanie buziek, balony, dmuchańce i inne piknikowe atrakcje

Edukacyjnie – warsztaty, pozaszkolne zajęcia dla dzieci, prezentacja placówek edukacyjnych

Domowo – odpoczynek, zakupy, ważne sprawy rodziny Smacznie – bo i zjeść coś warto!

W programie m.in:

– Animacje „trening zmysłów dziecka” zajęcia ruchowe z elementami Integracji Sensorycznej, zaprasza Ośrodek Trampolina www.trampolina-dzieci.pl

– księgarnie Matras – kiermasz podręczników – bo to już czas
– kreatywne warsztaty, zrób to sam
– porady konsultantek Avonu, promocje
– piłkarskie zabawy z Socatots
– matematyka dla najmłodszych – Matplaneta
– szkoła EUST
– Klauninkowo – wata i popcorn, czyli to co dzieci lubią najbardziej
– Animacje "wszystko o ciele człowieka" – zajęcia plastyczne na temat naszego ciała – zaprasza MediPark – Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci.

www.aktywnarodzina.pl