Kapitan Warszawa ratuje stolicę

📅 sobota 30.08.2014
Kapitan Warszawa ratuje stolicę

KAPITAN WARSZAWA RATUJE STOLICĘ
Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych – w każdej dzielnicy!

Weź udział w rodzinnej grze miejskiejMisja 11: Mokotów

Start: 30.08.2014, godz. 11:00
Miejsce: Jordanek przy ul. Odyńca

Zapisz się na grę: www.zapisynagre.pl

Pomóżmy naszemu wybawcy uratować nasze miasto przed złym dr. Bazylim Liszkiem.

Po jednej stronie staje złowrogi dr Bazyli Liszek, legenda warszawskiego podziemia, a z drugiej strony Superbohater tego miasta, Kapitan Warszawa! Dr Bazyli Liszek mąci w mieście, wznieca niepokoje, porywa i ukrywa Syrenkę Warszawską, płoszy zwierzęta, poważnie utrudnia życie ludziom, a nawet zabiera drobne monety z fontann. Tym razem na Mokotowie chce założyć swoje podziemne bazy i przejąć władzę nad miastem! Kapitan Warszawa nie może na to pozwolić!

Wzywamy najdzielniejszych z dzielnych, wzywamy nowych Superbohaterów Warszawy (rodziny warszawskie i grupy przyjaciół).

Zapraszamy na piknik!

MIEJSCE: Jordanek przy ul. Odyńca, godz. 11:00

Pikniki AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy:

Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zajęcia dla małych i dużych

Kreatywnie – plastycznie, artystycznie, z wyobraźnią

Ekologicznie i zdrowo – zrób coś z niczego, dowiedz się jak segregować śmieci, żyj zdrowo

Kolorowo – malowanie buziek, balony, dmuchańce i inne piknikowe atrakcje

Edukacyjnie – warsztaty, pozaszkolne zajęcia dla dzieci, prezentacja placówek edukacyjnych

Domowo – odpoczynek, zakupy, ważne sprawy rodziny Smacznie – bo i zjeść coś warto!

W programie pikniku m.in.:

– szalone zabawy na dmuchańcach
 – malowanie buziek
 – Księgarnie Matras – promocje książkowe i plastyczne zabawy dla dzieci
 – Klauninkowo proponuje watę cukrową i popcorn
 – Animacje "wszystko o ciele człowieka" – zajęcia plastyczne na temat naszego ciała – zaprasza MediPark – Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci.

Kolejne pikniki i gry miejskie z cyklu Aktywna Rodzina:

31 sierpnia – Wilanów
7 września – Ursynów