Kapele Serc 2015

📅 niedziela 19.04.2015
Kapele Serc 2015

Od kilku lat Kapele Serc konsekwentnie pomagają Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego Oddział w Krakowie, które wspiera osoby chore na stwardnienie rozsiane.

Z roku na rok w Kapele Serc angażuje się coraz więcej miast Polski. W 2010, z inicjatywy MLZPiT „Krakowiak", w wydarzenie włączył się także Kraków, co spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem mieszkańców. Tym samym akcja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego miasta.

Stałym elementem wydarzenia jest koncert. Tym razem na scenie zobaczymy zespoły tj.:

• Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Huta"
  • Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiacy"
  • Zespół Pieśni i Tańca „Mali Krakowiacy"
  • Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak"
  • Grupa baletowa „Etiuda"
  • Zespół tańca nowoczesnego „Klips′
  • Formacja taneczna „Flesz Dance"
  • Zespół tańca irlandzkiego „Eriu"
  • Zespół Tańca Bollywoodzkiego "Moh Lena"

Ponadto w trakcie wydarzenia  można będzie zakupić cegiełki, z których dochód przekazany zostanie ww. towarzystwu.

Organizatorzy: MLZPiT „Krakowiak", Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Huta", Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiacy".

Data: 19 kwietnia

Miejsc: Nowohuckie Centrum Kultury (sala teatralna)

Godzina: g.17.00

Patronat honorowy: