Kaleidos – szalone bogactwo barw, niesamowite ilustracje i wyścig na spostrzegawczość

📅 poniedziałek 08.10.2018 do środa 17.10.2018
kaleidos

„Kaleidos”, najnowsza premiera Fabryki Kart Trefl-Kraków, to bogactwo barw, motywów i intrygujących szczegółów, wyścig na spostrzegawczość w bajecznie kolorowej i pomysłowej oprawie.

Tytuł stworzył oryginalny włoski duet, doświadczony projektant gier Spartaco Albertarelli i utalentowana ilustratorka Elena Prette. Wielokrotnie nagradzany przyciąga i dzieci, i dorosłych.

Celem rozgrywki jest odszukanie na ilustracji jak największej liczby obiektów, których nazwa rozpoczyna się na wylosowaną literę. Choć zasady są bardzo przystępne, a rywalizacja na szybkość i refleks wywołuje śmiech i emocje, to jednak największym atutem „Kaleidosu” są baśniowe obrazy. Klimatyczne prace artystki sprawiają, że gra staje się wręcz hipnotyzująca. Z jednej strony dla punktacji liczy się szybkość, z drugiej zaś ważne jest dostrzeżenie na ilustracjach każdego detalu. Ta mnogość barw i bogactwo elementów! Jak w prawdziwym kalejdoskopie!

Atuty:

– proste zasady (obrazkowe Państwa-miasta)

– znakomite ilustracje

– wielokrotnie nagradzana gra

– gra dla całej rodziny

Liczba graczy: 2+

Wiek: 10+

Zawartość pudełka:

20 ilustrowanych plansz, 4 tekturowe sztalugi, 1 talia kart, 4 ołówki, 1 notes, 1 klepsydra, 1 instrukcja

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

KKaleidos - szalone bogactwo barw, niesamowite ilustracje i wyścig na spostrzegawczość

Nagrody:

Dice Tower Seal of Approval