Julinek Park zaprasza do zaczarowanego świata iluzji

Julinek Park
📅 sobota 17.06.2023 do niedziela 18.06.2023
Julinek Park zaprasza do zaczarowanego świata iluzji
Przygotujcie się na kolejny, wyjątkowy weekend tematyczny w Julinku! Tym razem, w malowniczym Lesznie k. Warszawy, będziemy mogli podziwiać zapierające dech w piersiach pokazy iluzji i efektowne popisy młodych adeptów sztuki cyrkowej, które z pewnością dostarczą wielu niesamowitych emocji i na długo zapadną w pamięć.

W dniach 17-18 czerwca na gości Julinka czekać będzie wiele niezapomnianych atrakcji, ponieważ zaprosimy Was na aż trzy wspaniałe pokazy. Jedno jest pewne – każdy znajdzie coś dla siebie! Pierwszy z nich, „Ojeju! Jeju! Czarodzieju”, przeniesie najmłodszych do świata pełnego magii, kolorów i zaczarowanych gadżetów. Zarówno Ci mniejsi, jak i więksi widzowie będą się doskonale bawić podczas show „Stand up Magic” pełnego widowiskowych trików, manipulacji przedmiotami, żonglerki oraz… suchych żartów w wykonaniu Macieja Pędy. Na koniec, cyrkowych emocji dostarczy pokaz dyplomowy artystów z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Będzie się działo!

Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji.

HARMONOGRAM 17-18 CZERWCA

12:00 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

13:30 – Pokaz iluzji „Ojeju! Jeju! Czarodzieju” – Maciej Pęda – MAŁA SCENA

14:00 – Miniatura cyrkowa – Absolwenci PSSC – DUŻA ARENA

15:00 – Pokaz iluzji „Stand up Magic” – Maciej Pęda – MAŁA SCENA

15:30 – Piana party – PARK WODNY

16:00 – Miniatura cyrkowa – Absolwenci PSSC – DUŻA ARENA

17:00 – Warsztaty kreatywne „Stwórz własną lornetkę iluzjonistyczną” – MAŁA SCENA

17:30 – Pokaz dyplomowy – Uczniowie PSSC – DUŻA ARENA

Jak zawsze, na gości Julinka czekają wszystkie popularne i uwielbiane atrakcje zapewniające beztroską zabawę i jakościową rozrywkę w samym sercu natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy pełen cyrkowych przeszkód, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko z kolejką górską, autodromem oraz karuzelami, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw pełen huśtawek, piaskownic, zjeżdżalni i edukacyjnych zabawek sensorycznych.

Wyjątkową atrakcją, która przyciąga turystów z różnych zakątków Polski, jest Park Wodny pod gołym niebem. Do dyspozycji gości jest m.in. strefa basenowa, z głębokością do 2 metrów, pięć zjeżdżalni o całkowitej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne i 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku jest również wyposażony w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka i wodne koła, gwarantujące najmłodszym wspaniałą zabawę. Na terenie obiektu znajduje się również tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z minimalną ilością wody, zaprojektowana w taki sposób, aby mogły z niej korzystać również dzieci z ograniczoną mobilnością. Komfort kąpieli zapewnia idealnie dobrana temperatura wody od 25 do 29 stopni Celsjusza, sprawiając, że każda chwila w Parku Wodnym jest prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo dostępna jest strefa relaksu, gdzie na jednym z 2000 leżaków, goście mogą się w pełni odprężyć i cieszyć fantastyczną atmosferą!

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.

Przez cały czerwiec w Julinek Parku będzie obowiązywać specjalna oferta do rodzin z dziećmi! Bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić taniej o 50 zł, natomiast bilet obejmujący także park wodny może być tańszy o całe 80 zł! Tej okazji nie można przegapić. Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.