Julinek Park – szalone włoskie wakacje oraz atrakcje muzyczne

Julinek Park mapa

sobota 16.07.2022 do niedziela 17.07.2022

Julinek Park - szalone włoskie wakacje oraz atrakcje muzyczne

Przed nami kolejny weekend tematyczny w Julinek Parku – tym razem w prawdziwym włoskim klimacie, który odczuwalny będzie przede wszystkim na Dużej Arenie. To tam zaprezentowane zostanie wyjątkowe przedstawienie. Słońce, relaks, wino i dobre jedzenie – kto tego nie lubi? Z tych przyjemności skorzystać będą chcieli bohaterowie spektaklu „Szalone włoskie wakacje”, w którym zobaczyć będzie można m.in. pokazy akrobatyczne na stole, pojedynek żonglerów czy taniec w powietrzu. W spektaklu udział wezmą Duet Marysia i Julian oraz Tomasz Piotrowski.

Dodatkowo przez cały weekend w Parku Wodnym w Julinku, dostępna będzie strefa relaksu Radia SuperNova, gdzie na wszystkich gości czekać będzie szereg wyjątkowych atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in. konkursy, karaoke, szkoła zumby. Ponadto, w sobotę odbędzie się piana party, natomiast w niedzielę koncert niezwykle utalentowanej gwiazdy młodego pokolenia – Kai Gniecioszek.

HARMONOGRAM 16-17 LIPCA

11:00 – Konkursy dla dorosłych – Państwa i miasta, Bierz co chcesz – PARK WODNY

12:00 – Karaoke – PARK WODNY

12:00 – Mini pokaz cyrkowy  – MAŁA SCENA

13:00 – Szkoła zumby – PARK WODNY

14:00 – „Szalone włoskie wakacje” – DUŻA ARENA

14:00 – Konkursy dla dorosłych – Państwa i miasta, Bierz co chcesz – PARK WODNY (SOBOTA)

14:00 – Koncert Kai Gniecioszek – PARK WODNY (NIEDZIELA)

14:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA

15:00 – Karaoke – PARK WODNY

16:00 – Szkoła zumby – PARK WODNY

16:00 – „Szalone włoskie wakacje” – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

17:00 – Konkursy dla dorosłych – Państwa i miasta, Bierz co chcesz – PARK WODNY

17:30 – „Szalone włoskie wakacje” – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej  www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park - szalone włoskie wakacje oraz atrakcje muzyczne
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Park Rozrywki Julinek logo

Park Rozrywki Julinek

Julinek Park to niezwykłe miejsce o bogatej i barwnej historii. Po wojnie powstała tu baza cyrkowa, słynna w całej Europie. Wszelkiej narodowości artyści cyrkowi, przyjeżdżali tu by doskonalić umiejętności i szykować występy na następny sezon. …

Więcej

Adres:

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy


Kontakt:

+48 22 611 61 09
kontakt@julinek.com.pl
https://www.julinek.com.pl/
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne