Joga to znaczy łączyć: ruch w asanie i joga śmiechu

Poleski Ośrodek Sztuki
🗺 mapa
📅 sobota 09.12.2017
55 zł
Z cyklu joga to znaczy łączyć: ruch w asanie i joga śmiechu

W praktyce jogi spotkamy się z ruchem, dynamicznymi przejściami, przepływem energii. Będą szybkie zmiany, krótkie czasy i dużo zabawy. Poczuj się lekko i radośnie, jak dziecko. Santosa to pisana nam na życie radość bycia. Doświadcz jogi na luzie. Na koniec sekwencji zrobimy proste ćwiczenia oddechowe, które przygotują układ oddechowy do głębokiego śmiechu.

Joga śmiechu to sprawdzona w 104 krajach metoda uruchamiania radości. Metoda ta łączy unikalne ćwiczenia wywołujące śmiech, proste techniki oddechowe jogi, ćwiczenia aktywizujące  i relaksację. Metoda ta pozwala ludziom korzystać z medycznych i psychologicznych korzyści śmiechu takich jak rozluźnienie napięć, dotlenienie i pobudzenie endorfin. Na co dzień dorośli śmieją się 10 razy dziennie, podczas gdy dzieci aż 300 razy, ten nowy system gimnastyczny stwarza możliwość by śmiać się więcej. Praktyka ta buduje w praktyczny sposób optymizm. Im więcej śmiejemy się na zajęciach tym bardziej wzmacniamy przeponę i tym łatwiej śmiać się nam głębiej i zdrowiej, w pełni z brzucha w codziennych sytuacjach. „Joga śmiechu. Droga do Radości” – w trakcie warsztatu zapraszamy do zapoznania się z książką Piotra Bielskiego.

Warsztat przebiega w trzech etapach: 11-12.30 (hatha joga, praktyka), 12.30-13.00 (przerwa herbaciana), 13-14.30 (warsztat jogi śmiechu).

Sponsorem przerwy herbacianej jest sklep z herbatą i kawą Five O clock. 

Oryginalną wegańską koszulkę ufundowała marka odzieżowa Punk Parrot. 

Udział w warsztatach: 55 PLN

9.12.2017 / 11.00-15.00 sobota

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent