Joga rodzinna w parku. Bytom

Park miejski im. Franciszka Kachla w Bytomiu mapa

sobota 25.08.2018

Wstęp bezpłatny

Joga rodzinna w parku

Yoga Balance serdecznie zaprasza joginów małych i dużych na bezpłatne zajęcia jogi rodzinnej w Parku Miejskim im. Franciszka Kahla w Bytomiu. Joga rodzinna to wspaniała praktyka i zabawa dla całej rodziny. Zajęcia będą zawierały pozycje jogi (asany) indywidualne oraz grupowe, gry i zabawy ruchowe, spontaniczną zabawę z elementami jogi, ćwiczenia oddechowe, powitanie słońca i relaksację. 

Gdzie się spotykamy?
Zajęcia odbędą się w Parku Miejskim w Bytomiu na tzw. Psiej Polanie tuż obok kortów tenisowych.

Do kogo kierowane są zajęcia jogi rodzinnej?
Dla całych rodzin, a w szczególności dzieci, które serdecznie wraz z opiekunami zapraszamy. Sugerowany wiek dzieci to 4-10 lat, ale młodsze dzieci również są mile widziane. Wcześniejsze doświadczenie opiekunów w praktyce jogi nie jest wymagane.

Co zabrać ze sobą?
Prosimy o przyniesienie własnej maty albo koca do praktyki, w miarę możliwości. W przypadku upalnej pogody warto mieć ze sobą butelkę wody.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Townsend – nauczycielka jogi, która na co dzień praktykuje i uczy jogi w Portland ME w Stanach Zjednoczonych. Aleksandra uczy jogi dorosłych, jak również całe rodziny oraz dzieci w szkołach, przedszkolach i w ośrodkach rekreacji. Posiada dyplom instruktora jogi dla dzieci i rodziny z Childlight Yoga. Jest również intruktorką jogi dla kobiet w ciąży. 

Szykujcie maty! Do zobaczenia!
UWAGA: W przypadku złej pogody zajęcia mogą zostać odwołane bez wcześniejszego powiadomienia.

soboty w godzinach 10:30 – 11:15

https://www.facebook.com/events/217941192150765/

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także