Joga dla Mam w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę

ul. Kickiego 1 lok. U4
📅 wtorek 04.02.2020 do wtorek 18.02.2020
Joga dla Mam w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę
Wszystkie mamy (obecne i przyszłe) zapraszamy na bezpłatne zajęcia z jogi.

Program zajęć ukierunkowany jest na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców (również tych głębokich, z którymi w trakcie ciąży i po porodzie sprawiają największe problemy), kształtowanie prawidłowej postawy ciała, odciążenia kręgosłupa, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki.

Ćwiczenia dla mam zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu. Panie, które niedawno zostały mamami szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży. Kobiety w ciąży będą mogły się zrelaksować i porozciągać mięśnie.

W zajęciach mogą uczestniczyć mamy z niemowlakami.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W zajęciach mogą brać udział kobiety w ciąży, mamy małych dzieci oraz wszystkie Panie, które chcą poprawić swoją kondycję i poćwiczyć w miłej atmosferze.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, w godzinach 10:30-11:15 w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1, lok. u4.

Informacje oraz zapisy – klub@zwalcznude.pl, tel. 884 939 880. BRAK MIEJSC!

Zajęcia są bezpłatne.
Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

Więcej informacji o Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę –  https://zwalcznude.pl/klub-dla-rodzin-zwalcz-nude