Językowo – wakacje 2016

poniedziałek 11.07.2016 do piątek 26.08.2016

jeden tydzień: 499zł / dwa tygdonie: 899zł

Językowo WAKACJE 2016

Jeśli chcecie żeby Państwa dzieci spędziły czas w sposób miły i kreatywny, poznając języki, rozwijając zdolności plastyczne i niestandardowe myślenie oraz świetnie się bawiąc , przeczytajcie naszą ofertę.
Półkolonie łączące w sobie naukę języka angielskiego i warsztatów poświęconych różnym zawodom jakie nie codziennie dzieci mogą spotkać w swoim otoczeniu lub z zapoznaniem się z różnymi  kulturami.

Grupa wiekowa: 6 – 10 lat

Program:

·    zajęcia z języka angielskiego  z elementami kultury  (nauka przez zabawę, oswajanie z językiem, podwyższanie zdolności komunikacyjnych)
·    zajęcia plastyczno-techniczne pobudzające zarówno zmysły estetyczne dziecka, ale również praktyczne podejście do tematu sztuki (kaligrafia, budowanie karmnika dla ptaków, ozdabianie przedmiotów codziennego użytku),  wizyta w ‘Glinianej kuli”  – zajęcia z ceramiki
·    zajęcia z savoir-vivre, zdrowe odżywianie, gry i zabawy logiczne oraz edukacyjne

A ponadto:

·    Warsztaty Muzyczne poświęcone dźwiękom danego regionu
·    warsztaty kulinarne (wspólne robienie sushi, Fish&Chips itp.)
·    spotkanie z gościem z zagranicy
·    wizyta w studiu nagraniowym
·    Warsztaty dziennikarskie i wizyta w redakcji
·    Warsztaty detektywistyczne i wizyta w centrum zagadek