Język hiszpański dla dzieci w wieku od 7 – 18 lat – zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe

Centrum Edukacyjne Dwujęzyczni Winogrady/ Piątkowo ul. Karpia Jeżyce ul. Dąbrowskiego 25 a w Poznaniu

poniedziałek 29.08.2016 do piątek 30.09.2016

bezpłatny

język hiszpański

Centrum edukacyjne Dwujęzyczni zaprasza dzieci w wieku od 7 – 18 lat na kursy języka hiszpańskiego. Specjalnie opracowany program sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a co więcej, rozbudza w dzieciach zainteresowanie językiem hiszpańskim.

Posiadamy obecnie 11 następujących po sobie poziomów, które tworzą spójny system nauczania.
Rozwijamy wszystkie sprawności językowe:  czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Koncentrujemy się na mówieniu i komunikacji oraz wypracowujemy solidne podstawy gramatyczne i leksykalne. Zajęcia opierają się na stymulacji wielu zmysłów, co przyczynia się do efektywniejszego przyswajania materiału. Lekcje mają charakter zabawy językowej bazującej na specjalnie opracowanych grach i pomocach, które rozwijają i doskonalą umiejętności językowe dzieci.

Zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe – pozwól swojemu dziecku odkrywać świat, przyjdź by nas poznać. Bądź Dwujęzyczny.

Chcesz umówić na bezpłatną lekcję pokazową?

Zadzwoń:

Centrum Edukacyjne Dwujęzyczni
Winogrady/ Piątkowo  ul. Karpia
Jeżyce  ul. Dąbrowskiego 25 a w Poznaniu (na wysokości ulicy Kochanowskiego)
www.dwujezyczni.pl

Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Dwujęzyczni

Anglojęzyczne przedszkole Montessori Dwujęzyczni

Jedyne w Poznaniu anglojęzyczne przedszkole Montessori.

Przedszkole DWUJĘZYCZNI to miejsce , gdzie zaspokoimy najważniejsze potrzeby małego rozwijającego się człowieka w atmosferze pełnej akceptacji i szacunku dla jego indywidualności. Wiemy, że każde dziecko jest kreatywne, dlatego odkrywamy w nim talenty …

ul. J.H.Dąbrowskiego 25a
Poznań