Język hiszpański dla dzieci od 2 roku życia – zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe

Centrum Edukacyjne Dwujęzyczni Winogrady/ Piątkowo ul. Karpia Jeżyce ul. Dąbrowskiego 25 a w Poznaniu

poniedziałek 29.08.2016 do piątek 30.09.2016

bezpłatny

język hiszpański

Czy wiesz, że pierwsze 7 lat życia dziecka jest decydujące dla jego rozwoju?
Od tego, ile odpowiednich bodźców zapewnisz mu w tym początkowym etapie jego życia, zależy cała jego przyszłość. Badania dowiodły, że mózg człowieka osiąga pełny rozwój przed siódmym rokiem życia. W pierwszych sześciu latach przyswajamy mnóstwo informacji, które następnie przechowujemy w pamięci. Im młodsze dziecko, tym łatwiej i bardziej naturalnie przychodzi mu przyswajanie języka obcego. Dzieci mają bowiem świetny słuch językowy, a za sprawą ich naturalnej zdolności do rozpoznawania, powtarzania i przyswajania słyszanych z otoczenia dźwięków, uczą się języka szybciej oraz dokładniej.

Centrum edukacyjne Dwujęzyczni zaprasza dzieci w wieku od 2 – 18 lat na kursy języka hiszpańskiego. Specjalnie opracowany program sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a co więcej, rozbudza w dzieciach zainteresowanie językiem hiszpańskim.
Posiadamy obecnie 11 następujących po sobie poziomów, które tworzą spójny system nauczania.
Zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe – pozwól swojemu dziecku odkrywać świat, przyjdź by nas poznać. Bądź Dwujęzyczny.

Chcesz umówić na bezpłatną lekcję pokazową?

Zadzwoń:

Centrum Edukacyjne Dwujęzyczni
Winogrady/ Piątkowo  ul. Karpia
Jeżyce  ul. Dąbrowskiego 25 a w Poznaniu (na wysokości ulicy Kochanowskiego)
www.dwujezyczni.pl

Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Dwujęzyczni

Anglojęzyczne przedszkole Montessori Dwujęzyczni

Jedyne w Poznaniu anglojęzyczne przedszkole Montessori.

Przedszkole DWUJĘZYCZNI to miejsce , gdzie zaspokoimy najważniejsze potrzeby małego rozwijającego się człowieka w atmosferze pełnej akceptacji i szacunku dla jego indywidualności. Wiemy, że każde dziecko jest kreatywne, dlatego odkrywamy w nim talenty …

ul. J.H.Dąbrowskiego 25a
Poznań