Język angielski dla Dzieci w Poznaniu

piątek 25.07.2014 do sobota 23.08.2014

Język angielski dla Dzieci w Poznaniu

Mam przyjemność poinformować, iż w tym roku rozszerzyliśmy ofertę obozów wakacyjnych.

Organizujemy 2 rodzaje obozów :

1.OBOZY JĘZYKOWE : FILM & DANCE
Zapraszamy na 2 turnusy dla 2 grup wiekowych w Dźwirzynie. Turnus dla dzieci w wieku 9-12 lat – w terminie 25.07-9.08.2014, a dla młodzieży w wieku 13-16 lat – od 10 do 23.08.2014.

Idea obozów filmowo-tanecznych oparta jest na „całkowitym zanurzeniu" uczestników w języku angielskim. Wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni Lektorzy empik school, bazując na wieloletniej praktyce prowadzenia zajęć- podziela się swoja wiedza oraz pasja. Młodzi obozowicze rozwiną swoje umiejętności językowe w codziennym działaniu, biorąc udział w przeróżnych projektach, m.in. tanecznych, czy tez filmowych. Dzięki temu zgłębią tajniki sztuki filmowej, naucza się współpracy przy tworzeniu animacji, muzyki, dobieraniu rekwizytów, kostiumów, tworzenia efektów specjalnych, a także poznają różne formy tańca.

2.OBOZY JĘZYKOWO- SPORTOWE
Dodatkowo, razem z biurem podróży Almatur organizujemy obozy w: Jastrzębiej Górze, w Kortowie oraz w ośrodku Kalwa w Pasymiu dla 2 grup wiekowych – 10-12 oraz 13-16 lat.

Profesjonalni Lektorzy empik school poprowadzą, wyjątkowe w swej formie i treści, zajęcia z angielskiego. Codziennie przez 3-4 godziny będą wprowadzać obozowiczów w świat kultury,
muzyki, kulinariów różnych narodowości oraz praktycznych zwrotów z wielu krajów. Fantastyczna przygoda z językiem pomoże dzieciom zyskać swobodę mówienia, płynność pisania i czytania po angielsku.

Więcej szczegółów na www.empikschool.pl/obozy
Poznań ul. Serbska 11, tel. 695 -213 -789 sjo.poznanmurawa@empikschool.com

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Język angielski dla Dzieci w Poznaniu

empik school

empik school jest szkołą z ponad 50-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, w której doskonale rozumiemy specyfikę nauczania języka obcego i wyjątkowe potrzeby procesu nauczania dzieci:

• Gwarantujemy opiekę profesjonalnych lektorów - ekspertów w nauczaniu dzieci, …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 11
61-696 Poznań


Kontakt:

695 213 789
http://www.empikschool.com