Jesienne Warsztaty Florystyczne

Biocultura ul. Sokołowska 9/U31 mapa

niedziela 11.11.2018

40 zł

Jesienne Warsztaty Florystyczne

Małych i dużych miłośników natury i twórczego spędzania wolnego czasu zapraszamy na warsztaty florystyczne. Podczas zajęć, każdy z uczestników wykona jesienny wianek, wykorzystując skarby, jakich dostarcza nam przyroda: żołędzie, szyszki, mech czy gałązki dzikiej róży. Samodzielnie wykonany wianek może stanowić piękną dekorację mieszkania, a same warsztaty to wspaniała okazja do spędzenia czasu wspólnie z dziećmi czy przyjaciółmi. Zapewniamy wszystkie materiały florystyczne. Zapraszamy dzieci (z rodzicami) jak i osoby dorosłe. Warsztaty poprowadzi Pani Agnieszka Janusek z Pracowni Florystycznej Mariflower.

Miejsce: Biocultura; ul. Sokołowska 9/U31

Termin: 11.11.2018 godz. 16:00-17:30

Wiek uczestników: 5-100 lat

Koszt: 40zł za jeden wianek

Zapisy: biuro@biocultura.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kawiarnia dla dzieci i rodziców, kącik zabawa pyszne przekaski ciekawe warsztaty dla dzieci i spotkania dla rodziców. Polecamy.

Biocultura Cafe

 

Dzieciaki na pewno nie będziecie się tu nudzić. Do Waszej dyspozycji oddajemy doskonale wyposażony kącik malucha i uwielbianą przez Was... huśtawkę. Młodych miłośników sztuki i przyszłych designerów zapraszamy na zajęcia plastyczne i florystyczne, a ciekawskich …

Więcej

Adres:

Biocultura Cafe,
ul. Sokołowska 9/U31
01-142 Warszawa Wola


Kontakt:

600 373 051
biocultura.kontakt@gmail.com
http://www.biocultura.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także