Jesienne koszulki w prezencie od Galerii Bemowo

Galeria Bemowo mapa

sobota 25.09.2021

100

Jesienne koszulki w prezencie od Galerii Bemowo

Jesienna aura zawitała do Galerii Bemowo! W sobotę 25 września w godzinach 11.00-19.00 zrób zakupy na Bemowie i odbierz modną koszulkę inspirowaną jedną z najpiękniejszych pór roku, którą samodzielnie wykonasz podczas warsztatów sitodruku!

Lubiana przez mieszkańców Bemowa akcja z koszulkami powraca! W sobotę 25 września w godzinach 11.00-19.00 Galeria Bemowo będzie rozdawać nagrody w jesiennym klimacie. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (można łączyć max. 2 paragony, w tym co najmniej 1 ze sklepu innego niż Carrefour), aby wziąć udział w warsztatach sitodruku i otrzymać T-shirt z wybranym własnoręcznie naniesionym na koszulkę wzorem. Liczba upominków ograniczona – w puli czeka na Was 150 nagród.

Dla niewtajemniczonych, sitodruk to najstarsza metoda poligraficzna polegająca na nadrukowywaniu wzorów poprzez przecieranie farby przez szablon (sito) na dowolną płaską powierzchnię (głównie na tkaninę). Metodę tę rozsławił w połowie XX wieku Andy Warhol, a dziś to domena głównie artystów niezależnych i street art’owców.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Zakupy w Galerii Bemowo odbywają się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl