Jesień z nagrodami w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 30.09.2022 do sobota 01.10.2022

Jesień z nagrodami w NoVa Park

Nie tylko spadające liście czekają na Was w najbliższy weekend! W dniach 30 września – 1 października w godzinach 11.00-19.00 w NoVa Park odbędzie się jesienna akcja z latającymi bonami, w ramach której zwinność będzie nagradzana upominkami! Do zdobycia są ozdobne wrzosy oraz skrzynki pełne sezonowych owoców i warzyw!

Lubicie prezenty? W takim razie zajrzyjcie do NoVa Park w dniach 30 września – 1 października! Czeka na Was odlotowy konkurs oraz 300 upominków! Aby powalczyć o nagrodę, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie dwa paragony z dwóch różnych sklepów), okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji i spróbować swoich sił w konkursie Cash Cube!

A jakie jest zadanie konkursowe? Po wejściu do specjalnej kabiny z latającymi bonami musicie w czasie 20 sekund złapać jak największą liczbę kuponów. Jeśli uczestnik zabawy złapie od 3 do 8 bonów – wygrywa wrzos ozdobny, jeśli złapie więcej niż 8 bonów – otrzyma w prezencie drewnianą skrzynkę z owocami i warzywami!

„Przed nami jesienna akcja pełna zabawy i upominków! Zapraszamy do NoVa Park po udane zakupy i deszcz nagród, którzy przygotowaliśmy dla mieszkańców Gorzowa i okolic. Przez dwa dni będziemy rozdawać ozdobne wrzosy oraz skrzynie pełne sezonowych owoców i warzyw w podziękowaniu za zakupy zrobione w NoVa Park” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym przy windzie panoramicznej. Liczba upominków ograniczona. Obowiązują limity dzienne wydawania nagród.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl