Jesień z gwiazdami w Botaniku

piątek 12.12.2014

5 grudnia Zielona Łódź, Ogród Botaniczny oraz Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Arego Sternfelda w Łodzi zapraszają na ostatnie spotkanie poświęcone obserwacji jesiennego nieba. W przypadku niepogody przewidziane są prelekcje i prezentacje w sali konferencyjnej. Spotkania mają formułę pokazów z wykorzystaniem teleskopów i dodatkowo prelekcji na temat obserwacji zjawisk na niebie. Udział bezpłatny!

piątki, godz. 18.00-20.00
5.12.2014

Zielona Łódź, Ogród Botaniczny oraz Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Arego Sternfelda w Łodzi zapraszają na cykl obserwacji jesiennego nieba.

Zapraszamy w piątki 14, 21, 28 listopada i 5 grudnia w godzinach od 18.00 do 20.00.

Spotkania będą mieć formułę pokazów z wykorzystaniem teleskopów i dodatkowo prelekcji na tematy ściśle związane z obserwacjami zjawisk na niebie oraz luźnych konsultacji dotyczących prowadzenia obserwacji.W przypadku niepogody przewidujemy prelekcje i prezentacje w sali konferencyjnej.

Wejście dla osób zainteresowanych tylko od strony ul. Retkińskiej, ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przybycie.

Miejsce: Ogród Botaniczny

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ogród botaniczny

Ogród Botaniczny w Łodzi

Ogród Botaniczny w Łodzi, spośród wielu wykonywanych zadań związanych z ochroną przyrody, główny nacisk kładzie na działalność edukacyjną i popularyzatorską skierowaną do dzieci, młodzieży szkolnej i osób dorosłych. Różnorodność warunków przyrodniczych, bogata flora i fauna, umożliwiają …

Więcej

Adres:

ul. Krzemieniecka 36/38
94-303 Łódź

Kontakt:

42 688 44 20, 42 688 44 14
sekretariat@botaniczny.lodz.pl
http://www.botaniczny.lodz.pl