Jesień pełna strachów w Warszawie! Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na halloweenowe wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego
📅 niedziela 29.10.2023
Pod koniec października strachy znów opanują stolicę! Wiedźmy, duchy i wampiry będzie można spotkać na ulicach miasta dzięki Fundacji Zwalcz Nudę, która ponownie organizuje wydarzenia halloweenowe dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy. Po udanych spacerach po mieście, grach miejskich „Bractwo Odważnych Serc” i „Misji Kosmicznej ze Zwalcz Nudę” oraz Warszawskich Dniach Rodzinnych, Fundacja przenosi swoje działania na jesienne tory, obiecując aktywną i kreatywną zabawę dla rodzin w ramach projektu „Kapitan Warszawa”. Już 29 października odbędzie się zorganizowana przez Fundację gra halloweenowa „Akademia Strachów”.

„Kapitan Warszawa” to organizowany przez Fundację Zwalcz Nudę projekt, który skupia się na wspólnej, rodzinnej zabawie i aktywnym spędzeniu czas w gronie najbliższych.

„W ramach Kapitana Warszawy do tej pory zrealizowaliśmy spacery po Warszawie (wspólnie z Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii) oraz gry miejskie. Dwie z nich odbyły się już w okresie wakacyjnym: „Bractwo Odważnych Serc” i „Misja Kosmiczna ze Zwalcz Nudę”. A tuż po wakacjach, w dniach 15-17 września, odbyły się Warszawskie Dni Rodzinne – wielkie święto, w ramach którego można było wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach w całej stolicy oraz pikniku sportowo-rodzinnym na błoniach PGE Narodowego” – podsumowuje dotychczasowe działania w ramach projektu prezes Fundacji Krystyna Radkowska.

Aktywna jesień z Fundacją Zwalcz Nudę

Jesień nie oznacza końca zabawy! Fundacja Zwalcz Nudę przygotowała wyjątkową halloweenową grę miejską, która odbędzie się już 29 października „Akademia Strachów” to gra, dzięki której dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, czym jest akceptacja, szacunek i życzliwość do wszystkich bez względu na wygląd czy pochodzenie. Dodatkowo wydarzenie jak zawsze zapewni emocje i rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i całym rodzinom. Podczas gry miejskiej uczestnicy będą mieli okazję odkryć tajemnice, zobaczyć nowe miejsca w Warszawie, rozwiązywać zagadki i przeżywać niezapomniane chwile w duchu Halloween. Fundacja Zwalcz Nudę zawsze stawia na połączenie zabawy z edukacją, rozwijając pasję do odrywania i aktywności u najmłodszych mieszkańców Warszawy. To niezwykła okazja, by spędzić energicznie i twórczo jesień w towarzystwie bliskich. Zapisy na grę ruszają już 19 października 2023 roku o godzinie 18.00 na stronie: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/akademia-strachow-halloweenowa-gra-miejska/. 26 października odbywa się natomiast druga edycja wydarzenia. Będzie miała miejsce w Szkole Podstawowej nr. 225 im. Józefa Gardeckiego i wezmą w niej udział uczniowie klas szóstych i siódmych.

Więcej informacji na temat wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Fundacji Zwalcz Nudę: www.zwalcznude.pl/kapitan-warszawa/.

Dia De Los Muertos – Halloween w rytmie Disneyowskiego Coco

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Nie można również zapomnieć o jesiennych zajęciach w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę. Już 28 października organizowane jest Halloween dla najmłodszych. Dzieci w wieku od 6 do 9 lat będą mogły wziąć udział w zabawie halloweenowej, w której sprawdzą swoje umiejętności w wybuchowych eksperymentach, zrobią przerażające zdjęcia w fotobudce i zmierzą się w wyścigach pająków.

Zapisy na wydarzenia odbywają się na stronie www.zwalcznude.pl/wydarzenia/los-des-murtos-czyli-halloween-w-zwalcz-nude/. Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt KAPITAN WARSZAWA to projekt, którego głównym założeniem jest umocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólną zabawę i rodzinne, aktywne spędzanie czasu. W ramach inicjatywy w tym roku zostały zorganizowane Warszawskie Dni Rodzinne – wielkie święto, w ramach którego można wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach w całej Warszawie oraz pikniku sportowo-rodzinnym na błoniach PGE Narodowego, gry miejskie (w tym roku zaplanowaliśmy aż 4) oraz spacery po stolicy, które łączyły zabawę z edukacją, rozwijając w dzieciach pasję do odkrywania i aktywności. Lato już za nami, więc niech ta jesień będzie dla wszystkich pełna radości, twórczości i niezapomnianych chwil!

Projekt Kapitan Warszawa jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.