Jerz Igor – koncert dla dzieci w Teatrze Pinokio

Łodź, ul. Kopernika 16 mapa

poniedziałek 06.06.2016

klarnet nuty muzyka instrument

Dostrzegając brak ciekawych muzycznych propozycji dla najmłodszych, twórcy Jerza Igora postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Zespół zburzył barierę kiczu i banału, która skutecznie odstraszała dorosłych i ich pociechy od muzyki adresowanej do dzieci. Skomponowali 12 piosenek, nagrali większość partii instrumentalnych i wokalnych, do tego zgromadzili Małą Orkiestrę Jerza Igora, zapraszając do udziału w nagraniach wybitnych muzycznych gości (takich jak:Tomasz Duda, Jan Stokłosa czy Olivier Heim).

6.06.2016, poniedziałek
godz. 18.00

Jerz Igor – koncert

Jerz Igor to dwuosobowa postać śpiewająca i grająca na wielu instrumentach. Stworzyli ją Igor Nikiforow i Jerzy Rogiewicz – muzyczny duet znany z niezliczonej ilości zespołów. By was nie zanudzić wymienimy tylko te na literę P: Profesjonalizm, Paula i Karol, Pink Freud, Polonezy oraz Warszawska Orkiestra Rozrywkowa.

Ich stylistyczny rozmach obejmuje eteryczne gitarowe ballady, blask orkiestr lat 60-tych jak i syntezatorową nostalgię dziecięcych lat 80-tych. Na koncercie mogli oprócz tytułowego duetu usłyszeć również takie instrumenty jak: puzon, trąbka, wibrafon, dzwonki, wiolonczela czy klarnet!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Jerz Igor – koncert dla dzieci w Teatrze Pinokio

Teatr Pinokio

To prawda, Pinokio nie jest grzecznym chłopcem. Nie chodzi w ładnie skrojonym mundurku, jest nieokrzesany, bywa nieznośny i zachowuje się na opak. Wiem, że nie jest dzieckiem które można ułożyć, podporządkować i jednoznacznie ocenić. Ale …

Więcej

Adres:

ul. Kopernika 16,
90-503 Łódź


Kontakt:

42 636-59-88, 42 636-66-90.
pinokio@teatrpinokio.pl
http://www.teatrpinokio.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:koncertmuzykateatr