Jasiek z dobrym słowem, czyli rzecz o języku rodziców

Hotel Tumski, ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław mapa

czwartek 19.05.2016

Spotkanie w klubie Mamuśki

Dokładnie tydzień przed Dniem Matki chcemy się spotkać na wyjątkowym wydarzeniu. Będziemy gościć w Klubie prof. Jana Miodka, znanego językoznawcę, który opowie nam o języku dzieci i rodziców, o najczęstszych błędach, o historii słowa „mama”.

Znajdzie się też czas na mamuśkowe pytania oraz na autografy (uwaga – można zabrać książki prof. Jana Miodka do podpisania). A ponieważ jako Klub mamy wiele dobrej energii, chcemy się nią podzielić z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i uszyć JAŚKI. Podczas spotkania każda mama będzie miała możliwość uszycia swojego jaśka (pod czujnym okiem szyciowego eksperta), który potem zostanie przekazany do hospicjum. Nasze szyciowe działania są częścią ogólnopolskiej akcji „Uszyj jasia”, http://uszyjjasia.blogspot.com/. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie możliwość degustacji miodów z Gospodarstwa Pasiecznego APIS.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz. Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki: http://goo.gl/forms/JSR0CsCLPx , uzupełnij i wyślij do nas.
Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

Data: 19.05.2016, czwartek, godz. 19.00-22.30

Miejsce: Hotel Tumski, ul. Wyspa Słodowa 10, http://www.hotel-tumski.com.pl/ , Czarna Sala, 1 piętro

Temat: Jasiek z dobrym słowem, czyli rzecz o języku rodziców i dzieci oraz akcja szycia jaśków dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Prowadzący: prof. Jan Miodek

 

Partnerzy spotkania:

– Fundacja Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci, któremu przekażemy uszyte jaśki, www.hospicjum.wroc.pl
– Łucznik – który, który udostępni nam 7 maszyn do szycia wraz z akcesoriami, www.lucznik.info
– Mama i Ja – sklep, który udostępni nam ścinki materiałów, www.mamaija.com.pl
– fotograficznie będzie z nami www.facebook.pl/LojczukPhotography

Uwaga! Jeśli ktoś dysponuje materiałami, które można wykorzystać do uszycia jaśków (kwadrat 40 x 40 cm z 15-centymetrową zakładką), prosimy, aby zabrał je ze sobą.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Klub Mamuśki

Klub Mamuśki

Klub Mamuśki - miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający mamy

Klub to miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. …

Więcej