Owocowo-warzywny piknik rodzinny na plaży

wejście przez hol południowym MTP od strony ul. Głogowskiej mapa

niedziela 03.07.2016

bezpłatne

Warzywa i owoce jakie mają witaminy

W najbliższą niedzielę 3 lipca Agencja Rynku Rolnego będzie przekonywać poznaniaków do jedzenia produktów z warzywniaka. Na targowej plaży odbędzie się „Owocowo-warzywny piknik rodzinny”. Wśród atrakcji znajdą się jarzynowe degustacje oraz zabawy dla najmłodszych.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach „Lata na Targach” dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach. Organizatorzy będą zachęcać do aktywności fizycznej i udziału w rodzinnych rywalizacjach sportowych i gry w unihokeja. W strefie koloru dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne lub skorzystać z bodypaintingu. Najmłodszych do zabawy zachęcą animatorzy, którzy zaproponują m.in. aktywności z chustą. W programie znajdą się atrakcje dla młodych konstruktorów i gra w mega darta. Na stanowisku Agencji Rynku Rolnego będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowej diecie i skorzystać z owocowo-warzywnego poczęstunku. Wszystkie atrakcje będą darmowe.

Piknik odbywa się w ramach europejskiego programu „Owoce i warzywa w szkole”. Festyn będzie trwał w godz. 10:00 – 15:00. Wejście przez hol południowym MTP od strony ul. Głogowskiej.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także