Jarmark w Muzeum, Rabka-Zdrój

Muzeum Etnograficzne im.Władysława Orkana, ul. Władysława Orkana, Rabka-Zdrój mapa

piątek 22.07.2016

Jarmark 2016 Rabka Zdrój

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce – Zdroju serdecznie zaprasza na doroczny Jarmark w Muzeum. Ta impreza plenerowa zrzeszająca lokalnych twórców ludowych i rękodzielników odbędzie się tradycyjnie 22 lipca w święto odpustowe przy starym, XVII wiecznym kościółku w Rabce.

W tym roku podczas kiermaszu regionalnego zaprezentują swe wyroby rzeźbiarze, zabawkarze, snycerze, i rękodzielnicy z naszego regionu.

W ramach Jarmarku w Muzeum 2016 odbędą się warsztaty rękodzieła. Pod okiem twórców będzie można wykonać drewnianą zabawkę, kwiaty z bibuły. Na ciekawych świata czekają warsztaty składania papieru techniką origami i warsztaty kreatywne: biżuteria z guzików.

O 12:00 dla zgromadzonych gości zagra kapela “Robcanie”.

Więcej info na www.muzeum-orkana.pl lub na https://www.facebook.com/Muzeum-im-W%C5%82adys%C5%82awa-Orkana-w-Rabce-Zdroju-482401378476732/

Boże Narodzenie z 5.10.15.