Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

wtorek 19.02.2019 do sobota 23.02.2019

Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie zapraszają wszystkich smakoszy, miłośników tradycyjnych przysmaków oraz wielbicieli kulinarnych podróży do odwiedzenia Jarmarku Produktów Regionalnych. Najbliższa odsłona cyklicznego wydarzenia odbędzie się w dniach 19 – 23 lutego.

Goście jarmarku, którzy cenią sobie tradycyjną kuchnię, domowe wyroby i zdrowe potrawy z pewnością docenią stoiska pełne regionalnej żywności i różnorodnych smakołyków, które pojawią się w Arkadach Wrocławskich. Podczas wydarzenia odwiedzający jarmark będą mieli okazję do zaopatrzenia się w naturalne sery, wędliny, oleje oraz potrawy charakterystyczne dla staropolskiej kuchni kresowej, takie jak piróg biłgorajski czy gołąbki z kaszą i sosem grzybowym. Na stoiskach pojawią się wędzone ryby: łosoś, węgorz i pstrąg oraz ekologiczne chleby na zakwasie. Klienci będą mogli zasmakować też miodów leśnych z serca Bieszczad i innych pszczelich produktów o właściwościach leczniczych. Koneserów piwa z pewnością zainteresuje stanowisko regionalnego browaru Koreb.

Na jarmarku nie zabraknie akcentów kuchni zagranicznej. Amatorzy nowych smaków będą mogli spróbować rozmaitych specjałów prosto z Turcji i Azerbejdżanu. Na stoiskach pojawią się słynne tureckie chałwy, przepyszne pesto z zielonej bazylii, owoce oraz aromatyczne herbaty charakterystyczne dla tych krajów.

– Wyjątkowe produkty regionalne znalezione na jarmarku mogą być urozmaiceniem i ciekawą innowacją w naszym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Jarmarki w Arkadach Wrocławskich cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a grono stałych bywalców z każdą kolejną edycją poszerza się. Postanowiliśmy więc, że Jarmark Produktów Regionalnych zagości w naszym centrum jako impreza cykliczna, odbywająca się raz w miesiącu – mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A.

Najbliższy Jarmark Produktów Regionalnych odbędzie się w dniach 19 – 23 lutego na poziomie 0 w Arkadach Wrocławskich, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:festyn, piknikpiknik