Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

wtorek 21.05.2019 do sobota 25.05.2019

Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Do Arkad Wrocławskich wraca popularny Jarmark Produktów Regionalnych. Stoiska z przysmakami kuchni polskiej i zagranicznej czekać będą na odwiedzających od 21 do 25 maja w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Odwiedzający jarmark będą mieli okazję zaopatrzyć się w tradycyjne sery i wędliny, ekologiczny chleb na zakwasie czy potrawy charakterystyczne dla staropolskiej kuchni kresowej, takie jak piróg biłgorajski czy gołąbki z kaszą i sosem grzybowym. Na stoiskach pojawią się też m.in. wędzone ryby, miody leśne z serca Bieszczad, lokalne wina i piwa.

Tradycyjnie już nie zabraknie też akcentów kuchni zagranicznej. Amatorzy orientalnych smaków będą mogli spróbować rozmaitych specjałów prosto z Turcji i Azerbejdżanu. Wśród nich warto wymienić chociażby słynne tureckie chałwy, przepyszne pesto z zielonej bazylii, owoce oraz aromatyczne herbaty charakterystyczne dla tych krajów.

OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

ul. Obozowa 42a/2