Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku z Mikołajem

📅 niedziela 05.12.2010
Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku z Mikołajem

Impreza rozpocznie się o godz. 14.45 – zabawa potrwa do 19.30.

W ramach niedzielnej imprezy Mikołajkowej, dla wszystkich, którym niestraszny mróz, zaplanowano:

– Bajkowy Korowód z oprawą muzyczną Elfiej Orkiestry

– Clown Circus & Mikołajkowe Magic Show – cz. I

– Inauguracja Jarmarku Bożonarodzeniowego – rozświetlenie choinki i pozostałych dekoracji świetlnych na Rynku

– Clown Circus & Mikołajkowe Magic Show – cz. II

– Świąteczny Koncert Orkiestry Rozrywkowej "KURCBEND" z wokalistką Katarzyną Danek

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w naszym mieście po raz drugi i potrwa do 19 grudnia. Impreza organizowana jest na wzór odbywających się w wielu miastach Europy kiermaszy świątecznych. W kilkunastu świątecznie udekorowanych domkach będzie można kupić m.in. regionalne smakołyki, ozdoby świąteczne czy biżuterię artystyczną.

Szczegółowy program imprez na stronie http://www.rybnik.eu/

(Informacje i zdjęcie www.rybnik.eu)