NoVa Park
📅 poniedziałek 16.12.2019 do niedziela 22.12.2019
Jarmark Bożonarodzeniowy pełen gwiazdkowych atrakcji w NoVa Park
Idą Święta! W dniach 16-22 grudnia NoVa Park zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy z wystawcami oferującymi pyszne jedzenie oraz pomysły na gwiazdkowe prezenty. Na uczestników jarmarku czekają świąteczne atrakcje, których zwieńczeniem będzie koncert zespołu ZAKOPOWER KOLĘDOWO! Organizatorami wydarzenia są NoVa Park, Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzowski Rynek Hurtowy, gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Gorzów.

Jarmark Bożonarodzeniowy w NoVa Park to nie tylko strefa handlowa z rzemiosłem, rękodziełem, choinkami, ozdobami świątecznymi i pomysłami na prezenty, ale także strefa gastronomiczna pełna pysznego jedzenia. Na wielbicieli rozmaitych frykasów czekają stoiska oferujące rozmaite sery, domowe chleby, tradycyjne wędliny i miody oraz grzane wino. Nie zabraknie także food trucków, w których będzie można skosztować pierogów, bigosu, burgerów, frytek belgijskich czy donutów.

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na mieszkańców Gorzowa i okolic czekają również gwiazdkowe atrakcje, a wśród nich:

• 19-20 grudnia, godz. 18:00-20:00 – pokaz bajki świątecznej w formie laserowego videomappingu wyświetlany na fasadzie budynku;
  • 20 grudnia, 18:00 – pokaz świątecznych tańców w wykonaniu Zespołu Tańca Artystycznego „Buziaki”;
  • 20-21 grudnia, godz. 16:00-20:00 – Spotkanie z Mikołajem;
  • 21 grudnia, godz. 13:00-16:00 – Święto Aniołów;
  • 21 grudnia, godz. 15:00 – Gwiazdkowa Masa Rowerowa ze startem w Parku Górczyńskim oraz metą pod NoVa Park. Na uczestników przejazdu czeka konkurs na najlepsze przebranie gwiazdkowe. Uczestnicy konkursu otrzymają specjalne zniżki i vouchery oferowane przez wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz sklepy obecne w NoVa Park;
  • 21 grudnia, godz. 17:00 – Świąteczne Życzenia od władz miasta oraz rozgrzewająca herbata i pierniki dla mieszkańców Gorzowa i okolic;
  • 21 grudnia, godz. 17:30 – koncert ZAKOPOWER KOLĘDOWO!

„Przed nami tydzień świątecznych atrakcji w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego! To doskonała okazja, aby pozytywnie nastroić się na nadchodzące Święta oraz połączyć przyjemne z pożytecznym – zrobić świąteczne zakupy w NoVa Park, a następnie odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy mieszkańców Gorzowa i okolic do udziału w wydarzeniu pełnym atrakcji dla całych rodzin! Startujemy pokazem bajki świątecznej w technice laserowej, a kończymy zabawę wspólnym kolędowaniem wraz z zespołem ZAKOPOWER!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Jarmark Bożonarodzeniowy w NoVa Park odbywa się w dniach 16-22 grudnia w godzinach 12:00-20:00 (poniedziałek-piątek oraz niedziela) oraz 12:00-21:00 (sobota). Organizatorami wydarzenia są NoVa Park, Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzowski Rynek Hurtowy, gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Gorzów. Sponsorami wydarzenia są Smaczna Dieta, Hotel Bulvar oraz PWiK.