Jakie to szczęście, że cię znalazłem

niedziela 12.06.2016 do sobota 25.06.2016

Historia zwykłego królika, który wygląda jak królik, ma długie uszy, długie łapy i całymi godzinami skacze po polach i lasach. Jednak wszystko co ważne (na przykład swoje ulubione marchewki) odkrywa za pomocą węchu.

Któregoś dnia jego nos doprowadza go do całkiem nowego zapachu. To śliczna króliczka, która również przepada za słodkimi marchewkami. Wkrótce oboje zakochują się w sobie, a królik przekonuje się, że dobrze jest słuchać własnego nosa.

Guido van Genechten w 1998 roku otrzymał międzynarodową Nagrodę Miasta Hasselt jako najlepszy ilustrator za swoją autorską książkę „Rikki”. Ta nagroda zapoczątkowała jego światową karierę, a Guido stworzył wiele bestsellerowych książek. Został wyróżniony licznymi nagrodami, między innymi w roku 2007 Nagrodą Reader’s Digest dla najlepszego ilustratora książek dla dzieci za książkę „Nie chcę być duży”.

Jakie to szczęście, że cię znalazłem
Guido van Genechten
32 strony
oprawa twarda
Więcej informacji: Wydawnictwo Adamada

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwa Adamada książki dla dzieci

Wydawnictwo ADAMADA

Wydawnictwo ADAMADA publikuje książki dobre dla dzieci. Każdy z wydanych przez nas tytułów jest starannie wyselekcjonowany i wyróżnia się zarówno treścią, jak i szatą graficzną. Wszystkie książki zostały stworzone przez cenionych pisarzy i rysowników, a …

Więcej

Adres:

al. Grunwaldzka 411,
80-309 Gdańsk


Kontakt:

(58) 340 63 83
wydawnictwo@adamada.pl
http://www.adamada.pl
facebook

Zobacz także