Jakie kompetencje będą niezbędne, aby kształtować ten świat i nim zarządzać za 20 lat? Warsztaty w Krakowie – nowa oferta dla dzieci

ul. Wyki, Kraków – start luty 2020!

piątek 06.12.2019 do piątek 13.12.2019

Warsztaty dla mózgowców w Krakowie - nowa oferta dla dzieci

W mieście tak dużym jak Kraków jest wiele propozycji rozwijających pasję do nauki i ciekawość świata naszych pociech. Coś jednak stanowczo wyróżnia nowo powstającą Superminds Academy na tle bogatej oferty edukacyjnej Krakowa.

Jak pokochać matematykę, geometrie, logikę, analitykę i przedmioty ścisłe zanim jeszcze nauka w szkole rozpocznie się na dobre ? Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku, gdy na tym etapie słów nam ciągle brakuje ? Jak zrozumieć świat nauki, o którym nam mówią ze jest trudny i zbyt skomplikowany dla dzieci ? I że później się tego nauczymy w szkole. A jeśli w szkole jednak nie będzie to przekazane z pasją ? A skąd mamy wiedzieć o co chodzi w biznesie, ekonomii, jak i po co się prowadzi firmę ?

Świat w którym funkcjonować będą nasze dzieci będzie światem najnowszych technologii, sztucznej inteligencji. Powstaną setki nowych zawodów, o których teraz nam, ich rodzicom, nawet się nie śniło.

“My w Superminds Academy też nie wiemy co będzie, ale wiemy na pewno jakie kompetencje naszym dzieciom będą niezbędne aby kształtować ten świat i nim zarządzać oraz w jaki sposób nauczyć i przygotować już teraz nasze dzieci na dorosłe wyzwania. Z pomocą przychodzi nam neurobiologia w połączeniu z nowoczesną pedagogiką i psychologią. Opracowaliśmy metodologię która najefektywniej rozwija potencjał umysłu naszych dzieci. Nasz program jest programem wielomodułowym, gdzie w trakcie jednych zajęć łączymy arytmetykę mentalną prowadzona pod patronatem Japońskiego Związku Sorobanu (jesteśmy licencjonowanym partnerem), neuromatematykę, CLIL Science i CLIL Business (czyli naukę przedmiotów ścisłych oraz zachowań rynkowych w biznesie, przekazywaną w połączeniu z językiem angielskim, według uznanej metodologii Content and Language Integrated Learning)” – mówi Aneta Grzanek, Prezes Zarządu Superminds Academy.

Centra Superminds w Łodzi i Bydgoszczy pracują niestrudzenie od lat. Teraz czas na Kraków! Już w lutym 2020 Akademia rozpoczyna swoje zajęcia w nowym Centrum w Krakowie, na Prądniku Białym.

Rekrutacja już ruszyła!
Zapraszamy dzieci w wieku: 5-6 lat (KIDS);  7-9 lat (JUNIORS); 10-13 lat (TEENS), do uczestniczenia w tzw. GRUPACH BADAWCZYCH. Są to pierwsze grupy VIP, które otwierają nasz program w Krakowie. Dlatego cena kursu jest niższa o 30% i pozostaje obniżona przez cały okres trwania kursu przez wszystkie lata.

ETAPY REKRUTACJI

Warsztaty dla mózgowców w Krakowie - nowa oferta dla dzieci

Częścią rekrutacji jest też wyjątkowy KONKURS. Narysuj z dzieckiem Bohatera Superminds, załącz rysunek na naszym profilu na Facebooku i zdobądź największą liczbę , a Twoje dziecko weźmie udział w pierwszym semestrze zajęć Superminds w Krakowie  BEZPŁATNIE!

Zapraszamy do śledzenia postów na Facebook’u, gdzie podajemy więcej informacji o naszym programie, szkole, konkursie i zapisach !

https://www.facebook.com/supermindskrakow1/

http://www.supermindsacademy.com/krakow-pradnik-bialy/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:Kontakt:

ZOBACZ TAKŻE:matematykawarsztaty