Jak zawsze – chodzi o czytanie!

online i Księgarnia Pod Globusem
📅 środa 05.05.2021
Jak zawsze - chodzi o czytanie!
Po raz piąty Księgarnia Pod Globusem w Krakowie zaprasza na spotkania i warsztaty  w ramach projektu „Chodzi o czytanie! Spotkania Pod Globusem”. W tym roku będziemy spotykać się na warsztatach edukacyjnych „Dam Ci nauczkę!”, a także na spotkaniach autorskich z pisarzami, którzy tworzą najlepsze książki dla dzieci.

Ruszamy w maju! Zapraszamy w środę 5 maja na dwa spotkania:
Anna Kaszuba-Dębska, Poczet królowych polskich.
środa, 5 maja o godz. 11.00 i 17.00
– godz. 11.00 – spotkanie dla grupy szkolnej z klas 3-6; za pośrednictwem aplikacji Zoom
– godz. 17.00 – spotkanie otwarte dla dzieci i dorosłych w księgarni (jeśli będzie to zgodne z aktualnymi obostrzeniami) oraz za pośrednictwem aplikacji Zoom (link udostępnimy wkrótce)
Informacje i zapisy: chodzioczytanie@liberglob.pl

Szczegółowe informacje o projekcie: www.liberglob.pl

W załączeniu przesyłam materiały prasowe o projekcie i o spotkaniach z Anną Kaszubą-Dębską.

Projekt „Chodzi o czytanie! Spotkania Pod Globusem” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czy i jak motywować dzieci

Partnerzy: Kraków Miasto Literatury UNESCO, Książki kupuję kameralnie
Patronaty medialne: Literacka Kavka, MiastoDzieci.pl