Jak używać lasu – szkolenie dla nauczycieli

Leśny Ogród Botaniczny Marszewo, ul. Marszewska 5, Gdynia
📅 piątek 07.10.2022
Jak używać lasu – szkolenie dla nauczycieli
Jak używać lasu z dziećmi? To pytanie zadają sobie niejednokrotnie najbardziej obeznani specjaliści. Odpowiedzi może być wiele, a my zdradzimy Wam kilka z nich.

Obcowanie z przyrodą ma duży wpływ na rozwój dziecka, jego funkcji poznawczych oraz rozwijanie wrażliwości. Dlatego Muzeum Miasta Gdyni wraz z Ogrodem Botanicznym “Marszewo” zaprasza wszystkich nauczycieli oraz wychowawców przedszkoli na wyjątkowe szkolenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się jak korzystać z lasu z dziećmi, co im pokazywać, w jaki sposób i gdzie. Szkolenie odbędzie się w piątek 7 października o godzinie 10:00 na terenie Ogrodu Botanicznego “Marszewo”.

Na naszych gości czekać będą specjaliści z zakresu wiedzy o przyrodzie i pedagogiki.

Treść szkolenia skierowana jest do wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także wychowawców przedszkoli.

Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące szkolenia dla nauczycieli Jak używać lasu można kierować do koordynatorki wydarzenia, Patrycji Wójcik, mailowo na adres: p.wojcik@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Prowadzenie: Patrycja Wójcik, Konrad Bidziński, Przedszkole Baza Marzeń,

Miejsce: Leśny Ogród Botaniczny Marszewo, ul. Marszewska 5, Gdynia