Jak rozmawiać z psem – wygraj zaproszenia do kina!

📅 piątek 24.09.2021 do sobota 25.09.2021
Jak rozmawiać z psem bilety
Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było usłyszeć co naprawdę myśli twoje ukochane zwierzę? To możliwe tylko za sprawą nowej komedii familijnej, którą już wkrótce będzie można obejrzeć na ekranach kin. A na Czytelników Miasta Dzieci czekają bilety do Cinema City w całej Polsce!

Jeżeli pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – to trzeba z nim o tym koniecznie pogadać! Olivier ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Olivier i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

Z okazji premiery Jak rozmawiać z psem Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 27.09 a 3.10.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 22-25 września  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Jak rozmawiać z psem, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego chcielibyście obejrzeć film.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Jak rozmawiać z psem!