Jak poskromić żywioł wody? Program dla Rodzin w Tczewie

Muzeum Wisły, 30 Stycznia 4 mapa

niedziela 29.04.2018

20 zł (bilet rodzinny do 5 osób)

Jak poskromić żywioł wody? Program dla Rodzin w Tczewie

W ostatnią niedzielę miesiąca, 29 kwietnia zapraszamy wszystkie rodziny (tym razem szczególnie czekamy na gości z Tczewa i okolic) na spotkanie w ramach „Programu dla Rodzin”.

Spotykamy się tym razem w tczewskim oddziale NMM, w Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie, aby międzypokoleniowo… okiełznać żywioł wody!

– Nasze spotkanie rozpoczniemy w Muzeum Wisły, gdzie poznamy przygody braci flisackiej podczas spławu – mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji NMM – Spław Wisłą to przecież podróż pełna ciekawych przygód, pokonywanie trudności, a radość odpoczynku po ciężkiej pracy jest ogromna. Podczas spławu drewna zdarzały się też przykre niespodzianki – wszak Wisła to kapryśna królowa!
Następnie, w Centrum Konserwacji Wraków Statków spróbujemy okiełznać wodny żywioł przeprowadzając ciekawe doświadczenia i testując gry multimedialne.

Spotykamy się 29 kwietnia 2018 r. o godzinie 11.00 w Muzeum Wisły w Tczewie, ul. 30 Stycznia 4. Cena: 20 zł (bilet rodzinny do 5 osób) – do zakupienia w kasie Muzeum Wisły w Tczewie.
Zapisy przyjmujemy do 27 kwietnia 2018 r. na adres: k.jezierewska@nmm.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
narodowe muzeum morskie gdansk logo

Narodowe Muzeum Morskie

 

Misją Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku jest ochrona kulturowego i technicznego dziedzictwa morskiego realizowana poprzez gromadzenie i zabezpieczanie zabytków związanych ze szkutnictwem, okrętownictwem, żeglugą rzeczną i morską, rybołówstwem, żeglarstwem, militarystką i edukacją morską oraz upowszechnianie …

Więcej

Adres:

ul. Ołowianka 9-13, 80-751 Gdańsk

Kontakt:

centrala: 058 301 86 11; sekre
info@cmm.pl
http://www.cmm.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:eksperymentywarsztaty