Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka

Warszawa, Elektoralna 15/22 mapa

wtorek 01.01.2019 do wtorek 15.01.2019

Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-6 lat

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną, zdolności muzyczne i językowe? Czy wiesz, że każde małe dziecko ma fotograficzną pamięć, która zaczyna zanikać po 3 roku życia. Potrafi nauczyć się dowolnego języka obcego. Ma słuch absolutny, który – jeśli nie jest aktywowany we wczesnym dzieciństwie – zanika, podobnie jak zdolności językowe. Czy chcesz poznać nowe narzędzia, które temu  zapobiegną?

Aby utrzymać naturalne zdolności dziecka przez długie lata, trzeba z nich korzystać i rozwijać. Do ukończenia 7 lat mózg dziecka jest całkowicie otwarty na wszelkie informacje. W tym okresie życia może ono nauczyć się czytać, liczyć czy mówić w dowolnym języku bez żadnego wysiłku, a nauka jest dla niego łatwa i szybka.

Na szkoleniu z cyklu Uniwersytet Rodziców® dowiesz się:

 •  jak skutecznie nauczyć małe dziecko angielskiego,
 •  jak uczyć języków obcych, aby w przyszłości mogło nauczyć się dowolnego języka obcego, jaki wybierze,
 •  jak uczyć małe dziecko gry na pianinie i być najlepszym nauczycielem swojego dziecka – zakładając, że rodzic nie zna nut i nie umie grać na żadnym instrumencie,
 •  jak uczyć dziecko wiedzy encyklopedycznej – łatwo i przyjemnie,
 •  jak tworzyć siatkę wiedzy, dzięki czemu dziecko będzie otwarte na nowe fakty z każdej dziedziny,
 •  jak uczyć małe dziecko malarstwa, aby rozpoznawało autora obrazu, który widzi po raz pierwszy,
 •  jak uczyć małe dziecko muzyki, aby rozpoznawało autora utworu, który słyszy po raz pierwszy,
 •  jakie zabawki i gry wzbogacą dziecko,
 •  jak bawić się lalkami, aby nauczyć dziecko historii,
 •  jak aktywnie oglądać z dzieckiem telewizję, aby je wzbogacić,
 •  jak spacerować i o czym rozmawiać podczas spacerów, aby zdobywać nową wiedzę i utrwalać zdobytą,
 •  jak przygotować dwu-, trzy-letnie dziecko do spektaklu operowego lub baletowego.

 

Stosując wczesną edukację, zaczniesz prawidłowo wspierać rozwój i zapobiegniesz kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić cykl szkoleń Uniwersytet Rodziców®.

Termin: wtorek  15.01.2019, godz. 16:00

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić do 20%. Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu możesz wziąć udział w szkoleniach:

 • Ruch kluczem do inteligencji
 • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie http://CudowneDziecko.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl