Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka

Data wydarzenia: czwartek 15.03.2012 do niedziela 01.04.2012

Czy można utrzymać zdolność dziecka do nauki języków obcych na długie lata, aby jak będzie dorosłe z równą łatwością nauczyło się dowolnego języka obcego? Czy dziecko może rozpoznać autora obrazu, który widzi po raz pierwszy lub kompozytora utworu, który słyszy po raz pierwszy w życiu? Jak nauczyć dziecko dowolnej wiedzy encyklopedycznej łatwo i szybko? Jak nauczyć je miłości do nauki?

31 marca – 1kwietnia 2012, g. 17 – 20

To nie tylko możliwe, ale i łatwe.

Do ukończenia 6 lat mózg dziecka jest całkowicie otwarty na wszelkie informacje. W tym okresie życia może ono nauczyć sięczytać, liczyć czy mówić w dowolnym języku bez żadnego wysiłku, a nauka jest dla niego łatwa i szybka. To nie tylko wspaniała okazja dla nas rodziców do wykorzystania, to nasz obowiązek. Musimy udostępnić dziecku całą wiedzę, jaką posiadamy. Nigdy później nie będziesz mieć takiej okazji. Dziś z łatwością dziecko nauczy się wszystkiego, na co w przyszłości musiałoby przeznaczyć wiele miesięcy czy lat.

Podczas jednodniowego szkolenia dowiesz się,
jak skutecznie nauczyć małe dziecko angielskiego
jak uczyć języków obcych, aby w przyszłości mogło nauczyć się dowolnego języka obcego, jaki wybierze,
jak uczyć małe dziecko gry na pianinie i być najlepszym nauczycielem swojego dziecka – zakładając, że rodzic nie zna nut i nie umie grać na żadnym instrumencie,
jak uczyć dziecko wiedzy encyklopedycznej – łatwo i przyjemnie,
jak tworzyć siatkę wiedzy, dzięki czemu dziecko będzie otwarte na nowe fakty z każdej dziedziny,
jak uczyć małe dziecko malarstwa, aby rozpoznawało autora obrazu, który widzi po raz pierwszy,
jak uczyć małe dziecko muzyki, aby rozpoznawało autora utworu, który słyszy po raz pierwszy,
jak uczyć małe dziecko historii, chemii, geografii i biologii – szybko i z przyjemnością,
jakie zabawki i gry wzbogacą dziecko,
jak bawić się lalkami, aby nauczyć dziecko historii,
jak aktywnie oglądać z dzieckiem telewizję, aby je wzbogacić,
jak spacerować i o czym rozmawiać podczas spacerów, aby zdobywać nową wiedzę i utrwalać zdobytą,
jak przygotować dwu-, trzy-letnie dziecko do spektaklu operowego lub baletowego.

Instytut Rozwoju Małego Dziecka ma zaszczyt zaprezentować rodzicom dzieci w wieku 0-6 lat nową, unikalną metodę o sprawdzonych rezultatach. Wspomaga ona rozwój zdolności intelektualnych, wyobraźni i pamięci, umiejętności ruchowych i manualnych oraz inteligencji emocjonalnej. Cykl 8 jednodniowych szkoleń dla rodziców i nauczycieli prowadzi autorka metody wspierania wczesnego rozwoju „Cudowne Dziecko". Aneta Czerska jest dydaktykiem, pedagogiem i matematykiem (UW), a także matką dwóch dziewczynek. Mieszka w Warszawie i w Danii. Prowadzi szkolenia dla rodziców i pedagogów z zakresu wspierania wczesnego rozwoju i edukacji dzieci w wieku 0-6 lat.

Obecnie A.L.Czerska przygotowuje pracę doktorską. Jest także autorką serii książek dla dzieci wspierających naukę czytania „Poczytam ci mamo. Poczytam ci tato", a także edukacyjnych programów komputerowych dla dzieci do nauki czytania „Cudowne czytanie" i liczenia „Cudowna matematyka". Bierze udział w konferencjach naukowych zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych oraz pisze referaty do publikacji naukowych, jak i do czasopism dla rodziców.

 

Weekendowe szkolenie odbędzie się w sobotę i niedzielę 31 marca i 1 kwietnia w godzinach 17-20. Poprzedzone jest piątkowym wykładem wprowadzającym, który rozpoczniemy 30 marca o godzinie 17.

Obowiązują zapisy. Szkolenie jest płatne. Szczegóły omówione są na stronie www.CudowneDziecko.pl oraz www.UniwersytetRodzicow.pl

Zgłoszenia można nadsyłać mailem: instytut@cudownedziecko.pl

Informacji udziela także biuro Instytutu Rozwoju Małego Dziecka pod numerem 22 292 31 42. 

 

Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także